شایعه: نسخه‌ی All Digital ایکس‌باکس وان اس ماه آینده عرضه خواهد شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

پیش‌تر شایعات بسیاری مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌‌ی All Digital کنسول ایکس‌باکس وان اس منتشر شده بود که حال با لو رفتن تصاویری جدید و مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی این کنسول، این شایعات قوت بیشتری به خود گرفته‌اند.

چند وقتی است که شایعات مربوط به نسخه‌ی جدید کنسول ایکس‌باکس وان اس در سراسر وب‌سایت‌ها دیده می‌شوند و حتی بسیاری از آن‌ها تاریخ عرضه‌ی این کنسول را نیز حدس زده بودند که حال با لو رفتن اطلاعات جدید مربوط به آن، درست به نظر می‌رسند.

حال کاربری در توییتر با نام Wario64، دست به انتشار عکس‌های لو رفته‌ی نسخه‌ی All Digital کنسول ایکس‌باکس وان اس زده و تاریخ عرضه‌ی آن را برای بازارهای اروپایی ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۷ مه ۲۰۱۹ میلادی) اعلام کرده است. این کنسول به قیمت ۲۹۹٫۹۹ یورو عرضه و به صورت تقریبی معادل ۲۵۰ دلار قیمت گذاری خواهد شد. وجود حجم یک ترابایت و عدم داشتن درایو دیسک از ویژگی‌های مهم این کنسول به شمار می‌روند. همچنین بازی‌های Minecraft ،Sea of Thieves و Forza Horizon 3 از ابتدا بر روی این کنسول نصب خواهند بود.

اگر اطلاعات بالا درست باشند، میتوان احتمال داد که بسیاری از بازی‌بازان از قیمت ۲۵۰ دلاری این کنسول راضی نخواهند بود، چرا که در حال حاضر می‌توان نسخه‌ی معمولی کنسول ایکس‌باکس وان اس را در فروشگاه‌ها و با قیمتی مشابه و یا حتی کمتر پیدا کرد. بهتر بود شرکت ماکروسافت برای افزایش فروش این کنسول بازی‌هایی بهتر و جدیدتر و یا اشتراکی چند ماهه از سرویس Xbox Game Pass را به خریداران آن هدیه می‌داد.

به هر حال باید برای خبرهای رسمی از سوی شرکت ماکروسافت منتظر ماند و دید که این کنسول در چه تاریخی رسما به بازار عرضه خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمایید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید