گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

خالق Assassin’s Creed از احتمال بالای ادامه‌ی ساخت ۱۶۶۶ Amsterdam می‌گوید

اخبار بازی
خالق Assassin’s Creed از احتمال بالای ادامه‌ی ساخت ۱۶۶۶ Amsterdam می‌گوید

آقای پاتریس دسیلتس (Patrice Désilets) در جدیدترین مصاحبه‌ی خود، در رابطه با عنوان ۱۶۶۶ Amsterdam و احتمال بالای ادامه‌ی توسعه‌ی آن سخن گفته است.

آقای دسیلتس که یکی از خالقین سری تحسین شده‌ی Assassin’s Creed به شمار می‌رود، در حال حاضر در استودیوی پاناچ دیجیتال گیمز (Panache Digital Games) و بر روی عنوان Ancestors: The Humankind Odyssey مشغول به کار است. سال‌ها پیش بود که صحبت از وجود یک بازی دیگر که شباهت‌های بسیاری با سری Assassin’s Creed داشت به میان آمد و قرار بود که آقای دسیلتس کار ساخت و توسعه‌ی آن را به عهدت گیرد. اما پس از کش و قوس‌های فراوان او با شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) بود که این عنوان تحت نام ۱۶۶۶ Amsterdam به سکوت خبری رفت و هیچ گونه اطلاعاتی از آن منتشر نشد.

آقای دسیلتس در زمان ساخت بازی ۱۶۶۶ Amsterdam با استودیوی THQ همکاری می‌کرد که بعدها این شرکت ورشکست شد و متاسفانه به صورت کلی بسته شد. شرکت یوبی‌سافت پس از خریداری این استودیو آقای دسیلتس را اخراج کرد و عنوان مورد بحث را با استودیوهای مجزای خود توسعه داد. آقای دسیلتس نیز در تلاش برای بازپس‌گیری اختیار ساخت این عنوان، از شرکت فرانسوی شکایت کرد و در نهایت در سال ۲۰۱۶ میلادی موفق شد تا این کار را انجام دهد. پس از این اتفاقات اما تا به حال خبر خاصی از این بازی منتشر نشده بود تا اوایل هفته‌ی جاری که آقای دسیلتس در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود از ادامه‌ی ساخت آن صحبت کرد.

تنها کافیست تا پوسته‌ی مورد استفاده برای میمون‌های بازی Ancestors: The Humankind Odyssey را عوض کنیم و به راحتی از سیستم پرش و گشت و گذار میان درختان در دیگر عناوین استفاده کنیم. زمانی که تصمیم به ادامه‌ی ساخت ۱۶۶۶ Amsterdam بگیریم، احتمالا تغییرات زیادی در آن اعمال کنیم تا شباهت شخصیت اصلی به شیطان بیشتر از قبل باشد.

قطعا در حال حاضر نمی‌توان تاریخ انتشاری برای عنوان ۱۶۶۶ Amsterdam حدس زد اما دیگر بازی استودیوی پاناچ یعنی Ancestors: The Humankind Odyssey احتمالا در سال جاری میلادی و برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. ohum گفت:

    اواخر بسته شدن مجله بازی رایانه توی dvd همراه مجله یگ دمو از گیمپلی این بازی وجود داشت ، محیط بازی عالی بود و شباهت زیادی به سری assassins creed داشت اما گرافیک عالی داشت در حد سه نسخه اخیر این مجموعه

    9Thumb up 3Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت