تصاویر جدید بازی Samurai Shodown زیبا به نظر می‌رسد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

امروز تصاویر جدیدی از آخرین نسخه‌ی سری مبارزه‌ای Samurai Shodown منتشر شده است. تصاویر منتشر شده برخی از مبارزان قدیمی مانند Ukyo Tachibana، Hattori Hanzo، Genjuro Kibagami، Charlotte و Yoshitora Tokugawa را در کنار ۳ شخصیت جدید بازی نمایش می‌دهد.

تصاویر منتشر شده به خوبی نشان می‌دهند که بازی Samurai Shodown به احتمال زیاد یکی از بهترین گرافیک‌ها را در میان عناوین مختلف شرکت SNK دارد. پس از اعتراض‌های کاربران به ظاهر و گرافیک قدیمی بازی King of Fighters XIV، به نظر می‌رسد شرکت SNK و تیم سازنده زمان و انرژی بیشتری را صرف طراحی جدیدترین ساخته‌ی خود کرده‌اند. تیم سازنده با هدف افزایش کیفیت بازی، از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ (Unreal Engine 4) در توسعه‌ی Samurai Shodown استفاده کرده است.

حدود دو هفته‌ی پیش، شرکت SNK در کنار اعلام زمان انتشار بازی Samurai Shodown، از سه مبارز جدید این عنوان نیز رونمایی کرد.  این شرکت از آن زمان یک ویدئوی کلی با تمرکز برروی شخصیت‌های بازی و یک ویدئو با تمرکز برروی شخصیت Nakoruru را با هواداران به اشتراک گذاشته است. شما می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

بازی مبارزه‌ای Samurai Shodown در تاریخ ۶ تیر ماه سال جاری (۲۷ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید