حضور شخصیت Tiny Tina با صداگذاری اشلی برچ در بازی Borderlands 3 تایید شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

مدیر ارشد اجرایی استودیوی گیرباکس (Gearbox)، آقای رندی پیچفورد تایید کرده است که شخصیت Tiny Tina در نسخه‌ی سوم سری Borderlands 3 حضور خواهد داشت و همانند نسخه‌ی پیشین، صداگذاری این شخصیت به خانم اشلی برچ (Ashly Burch) واگذار شده است.

آقای رندی پیچفورد، مدیر ارشد اجرایی استودیوی گیرباکس، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود بازگشت یکی از شخصیت‌های محبوب سری Borderlands یعنی Tiny Tina به جدیدترین نسخه‌ی سری را تایید کرده است. خبر دیگر آقی پیچفورد به آن اشاره کردند، واگذاری مسئولیت صداگذاری این شخصیت به خانم برچ بود. آقای پیچفورد این جزییات را در پاسخ به یکی از کاربران که درباره‌ی بازگشت خانم برچ به نقش خود سوال کرده بود، منتشر کرده است.

این خبر کمی بعد از انتشار خبر عدم حضور آقای تروی بیکر (Troy Baker) در بازی Borderlands 3 منتشر شد. البته آقای پیچفورد بیان کرده که به گفته‌ی کارگردان صوتی بازی، این آقای بیکر بوده که پیشنهاد صداگذاری شخصیت Rhys را رد کرده است.

شخصیت Tiny Tina اولین بار به عنوان یک NPC در بازی Borderlands 2 معرفی شد. این شخصیت بعدا در بازی Borderlands: The Pre-Sequel نیز حضور پیدا کرد. خانم برچ بعد از اتمام صداگذاری نقش Tiny Tina، وظیفه‌ی صداگذاری شخصیت Chloe Price در سری Life is Strange، شخصیت Aloy در عنوان Horizon Zero Dawn و در نهایت شخصیت Nebula در سری Guardians of the Galaxy: The Telltale را به عهده گرفته است.

در جدیدترین اخبار منتشر شده، پشتیبانی بازی Borderlands 3 از قابلیت Co-Op از سوی تیم سازنده تایید شده است. علاوه بر این، اطلاعات جدیدی از سلاح‌های بازی نیز در اختیار کاربران قرار گرفته است. براساس شایعه‌های منتشر شده، بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه سال جاری (۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید