تصاویر و اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان ۱٫۳۰ بازی God Eater 3 منتشر شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

جدیدترین به‌روزرسان بازی God Eater 3 هم‌اکنون در دست توسعه قرار داشته و قصد دارد در کنار اعمال تغییرات و بهینه‌سازی بازی، دو شخصیت و محتوای جدید داستانی را به این عنوان اضافه کند.

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار پیامی در حساب توییتر خود جزییات به‌روزرسان ۱٫۳۰ بازی God Eater 3 را با هواداران به اشتراک گذاشته است. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این ناشر بزرگ، این به‌روزرسان هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد. به نظر می‌رسد صداگذاری بخش‌های جدید بازی به پایان رسیده و طراحی دو شخصیت، Keith و Neal نیز وارد مراحل پایانی شده است.

توانایی‌هایی Keith بیشتر برروی «بدن مکانیکی» او تمرکز داشته و به او اجازه می‌دهد هم‌زمان با مبارزه در فاصله‌ی نزدیک، از هم‌تیمی‌های خود نیز حمایت کند. برخلاف این شخصیت، Neal علاقه‌ای به کار تیمی نداشته و بیشتر  ترجیح می‌دهد به تنهایی با دشمنان مبارزه کند. Neal دو توانایی ویژه خواهد داشت؛ یکی از این توانایی‌ها به او اجازه می‌دهد به راحتی مکان دشمنان و هیولاها را پیدا کند ولی توانایی دوم او هنوز معرفی نشده است.

جدیدترین به‌روزرسان بازی God Eater که به تازگی منتشر شد، بیشتر برروی رفع مشکلات بخش Bullet Editor و کنترلرهای بازی تمرکز داشت. متاسفانه تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسان ۱٫۳۰ هنوز مشخص نشده است.

بازی God Eater 3 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. این بازی در تاریخ ۲۱ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۱۲ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی با عنوان «یک هیولاکشی لذت‌بخش» را از طریق این لینک مطالعه کنید. تصاویر منتشر شده از به‌روزرسان ۱٫۳۰ بازی در انتهای خبر قرار گفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید