کمرون موناگان نقش شخصیت اصلی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order را ایفا می‌کند

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳

به نظر می‌رسد که نقش شخصیت اصلی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order را بازیگر معروف، کمرون موناگان (Cameron Monaghan) ایفا خواهد کرد.

بازی Star Wars: Jedi Fallen Order امروز به صورت رسمی معرفی شد و بالاخره پس از مدت‌ها انتظار شاهد اولین تریلر این بازی بودیم. امروز شرکت سازنده‌ی این بازی یعنی ریسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment) بازیگری که نقش اول این بازی را ایفا می‌کند را به همگان معرفی کرده و او کسی نیست جز آقای کمرون موناگان.

آقای کمرون موناگان به واسطه‌ی حضور در سریال Shameless بر سر زبان‌ها افتاد و جدیدا نیز در سریال Gotham به نقش‌آفرینی پرداخت. شخصیت او در بازی که کال کستیس (Cal Kestis) نام دارد، باید در بازی بر گذشته‌ی تراژدیک خود غلبه کرده و از طرفی دیگر باید تمرینات خود را برای تبدیل شدن به یک مامور جدای (Jedi) تکمیل کند. علاوه بر تمام این موارد، امپراتور نیز قصد جان گروه جدای را دارد و کال باید برای نجات جان خود مبارزه کند.

شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در این نشانی مشاهده کنید. همچنین تاریخ انتشار این بازی نیز چندی پیش مشخص شد و قرار است که در در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید