تجربه‌ای تعاملی‌تر | ۵ عنوانی که دوست داریم دارای بخش چندنفره باشند

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

چه طرفدار بازی‌های چندنفره باشید چه نه، این روزها دور دورِ این دست عناوین است. بازی‌های متعددی را می‌توان نام برد که تماماً برروی این بخش تمرکز دارند و به موفقیت‌های زیادی هم رسیده‌اند. از سوی دیگر، در این چند سال شاهد عرضه بازی‌های متعددی بودیم که صرفاً برروی بخش تک نفره و داستانی تمرکز داشتند و توانسته‌اند عملکرد خوبی از خود به جای بگذارند. Horizon: Zero Dawn و God of War نمونه‌ای از این بازی‌ها هستند. اما بدون شک، تجربه برخی بازی‌های تک نفره به صورت چندنفره، قطعاً لذت‌بخش خواهد بود. در حقیقت، برخی عناوین، پتانسیل‌های بسیار خوبی برای تجربه به صورت چندنفره دارند. در این مقاله به ۵ عنوانی می‌پردازیم که دوست داریم حاوی بخش چندنفره باشند.

Sekiro: Shadows Die Twice

اگر خیلی اهل دنبال کردن اخبار بازی‌های ویدئویی نباشید، مطئمناً از بحث‌های شکل گرفته پیرامون درجه سختری کمتر بازی Sekiro: Shadows Die Twice در زمان عرضه‌اش اطلاعی ندارید.

بحث در خصوص درجه سختی بازی‌های ویدئویی همیشه در جریان است و به نظر می‌رسد به این زودی‌ها نیز به پایان نخواهد رسید. شاید برخی بخواهند که تجربه‌ی بازی Yoshi’s Crafted World سخت‌تر از قبل باشد و در نقطه مقابل، عده‌ای خواهان قرار گرفتن درجه سختی آسان در بازی Sekiro: Shadows Die Twice، جدیدترین ساخته استودیوی بازیسازی فرام‌سافتور (FromSoftware) هستند.

بسیار خُب، اگر سازندگان Sekiro: Shadows Die Twice یک بخش چندنفره به آن اضافه کنند تا کسانی که دائماً در این عنوان کشته می‌شوند، درست مشابه بازی Dark Souls، بتوانند با همکاری دوست خود از پس باس‌های سخت بازی برآیند، شاید شاهد بحث‌های کمتری در خصوص اضافه شدن درجه سختی آسان به این بازی موفق باشیم.

در حال حاضر همگان این بازی را برروی همان درجه‌ی سختی‌ای تجربه می‌کنند که این عنوان ارائه می‌دهد. اما چه می‌شود اگر زمانی که در کشتن یک باس به مشکل برخورده‌اید، درخواست کمک کنید و دیگر بازی‌بازان به صورت آنلاین به شما بپیوندند و بتوانید با کمک آن‌ها، دشمنی که مدت‌هاست با او دست و پنجه نرم می‌کنید را از پیش روی بردارید؟

شما قادر هستید تا از دیگران درخواست کمک کنید اما در عین حال می‌توانید بازی را از همان نقطه‌ای که گیر افتاده‌اید، دوباره تجربه کنید؛ انگار که هیچ اتفاق خاصی روی نداده است.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بر پایه اکتشاف، کاوش و رفتن به سفری شگفت‌انگیز و خطرناک در دل سرزمین هایرول (Hyrule) بنا شده است.

زمانی که برای نخستین بار بازی را اجرا می‌کنید و وارد Guardian مرگبار می‌شوید را به خاطر بیاورید. احتمالاً با صحنه‌های ترسناکی روبرو شده‌اید و اگر فرار نکرده باشید، حتماً کشته شده‌اید. لیزرهای سرخ این قاتل بی‌رحم، حتمن شخصیت لینک (Link) را نابود کرده آن هم بدون اینکه به لحظه خاصی از بازی برسید.

اما زمانی که شخصیت خود را ارتقاء داده‌اید و لینک را به سلاح‌های قدرتمندی تجهیز کرده باشید، حتماً کشتن این نگهبانان کار راحتی برای شما خواهد بود. این لحظاتِ پیشرفت و جستجو در محیط بازی چیزی است که Zelda را به Zeldaیِ واقعی تبدیل کرده است.

حالا تصور کنید که می‌توانید تمام کارهایی که در بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild قابل انجام است را همراه با دوستانتان که در فاصله دوری از شما قرار دارند یا در کنارتان برروی صندلی نشسته‌اند، تجربه کنید. دو تن از شما که می‌توانند در جهان ویران‌شده و شگفت‌انگیز این عنوان به کاوش بپردازند و به ماجراجویی پرداخته و Ganon را شکست دهند تا موفق به نجات همگان شوند.

حتی زمانی که موفق به پایان رساندن بازی شوید، می‌توانید با استفاده از قوه تخیل خود و خلق ماموریت‌های متعدد، لحظات سرگرم‌کننده‌ای برای خود بسازید. قطعاً رفتن به گوشه گوشه‌یِ نقشه‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild تا زمانی که کمی دردسر وجود نداشته باشد، چیزی کم دارد و شاید اضافه کردن صد عدد دشمن بدون اسلحه، چاشنی خوبی برای چالش‌های جدیدتان باشد!

پیدا کردن گنج‌ها، مخفی‌گاه‌ها و حل کردن معماها به صورت یک تیم، قطعاً The Legend of Zelda: Breath of the Wild را بار دیگر به «بهترین بازی سال» برای ما تبدیل می‌کند!

Resident Evil 2

صبر کنید، صبر کنید؛ ما داریم درباره اضافه کردن بخش چندنفره به بازی Resident Evil 2 صحبت می‌کنیم نه درباره کمپین داستانی چراکه چنین چیزی قطعاً به تجربه‌ی بخش تک نفره‌ای که کپکام (CapCom) برای ما تدارک دیده است، ضربه می‌زند.

قطعاً اضافه کردن شخص دیگری به جستجو در دپارتمان پلیسِ شهر Raccoon City آن هم زمانی که Mr. X شما را دنبال می‌کند، به تجربه‌ی بازی آسیب می‌زند. اما چه می‌شود اگر یک بخش چندنفره مشابه با حالت Mercenaries بازی‌های Resident Evil 6 و Resident Evil 5 به عنوان Resident Evil 2 نیز اضافه شود؟

شما می‌توانید شخصیت خود را از بین  کاراکترهای متعددِ سری Resident Evil انتخاب کنید؛ داریم درباره شخصیت‌هایی نظیر کریس (Chris)، آدا (Ada)، وسکر (Wesker)، جیل (Jill)، شیوا (Sheva)، جیک (Jake) و غیره صحبت می‌کنیم.

حالت Mercenaries زمانی که شما همراه با شخص دیگری وارد محیطی بسته با زمانی محدود شوید، چگونه کار می‌کند (شما می‌توانید با خودتان هم بازی کنید). در آن زمان، شما باید تا جایی که می‌توانید دشمنانتان را بکشید و اگر با کمک شخص دیگری این کار را انجام دهید، قطعاً امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

شما می‌توانید با استفاده از شکستن بلورهای رنگی، زمان اولیه را افزایش دهید اما زمانی که همه را شکسته‌اید چه؟ باید از وقت خود به صورت عاقلانه استفاده کنید و با کمک دوستتان، زامبی‌های بیشتری را از بین ببرید تا امتیاز بیشتری نصیبتان شود.

بازی Resident Evil 2 قطعاً از چنین حالتی بهره خواهد برد. فقط تصور کنید که چه تعداد از بازی‌بازانی که بخش تک‌ نفره و کمپین داستانی این بازی را تمام کرده‌اند، دوباره اقدام به تجربه‌ی آن خواهند کرد؟  شرط می‌بندم که تعداد زیادی چنین کاری را خواهند کرد.

Devil May Cry 5

بازی Devil May Cry 5، جدیدترین نسخه از سری عناوینِ هک اند اسلش محبوب کپکام، در واقع حاوی بخش چندنفره هست اما نه به شکلی که واقعاً باید باشد.

زمانی که در حال پیشرفت در بخش کمپین هستید و مشاهده می‌کنید که شخص دیگری در حال مبارزه با دشمنان است یا برروی دیوارها راه می‌رود، چه حسی دارید؟ آن هم زمانی که هیچ تعاملی با او نخواهید داشت؟

قطعاً با وضعیت منفعلی روبرو هستید. به همین دلیل، وجود یک حالت چندنفره در بازی Devil May Cry 5 می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

شما می‌توانید با بازی‌باز دیگری به صورت آنلاین یا محلی یک تیم تشکیل دهید و به شکلی جالب‌تر، شیاطین را از پیش روی خود بردارید. تنها به ترکیب خود با فردی دیگر و خلق مبارزاتِ تیمی به شکلی جذاب فکر کنید. Devil May Cry 5 بازی بسیار خوبی است و قطعاً اضافه شدن یک بخش Co-Op به آن، می‌تواند بر زیبایی و دلنشین بودنش بی‌افزاید.

Until Dawn

بازی Until Dawn، ساخته‌ی استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games)، کنترل گروهی از جوانان بیست و چند ساله را به بازی‌بازان می‌دهند که در ناکجا آباد و خانه‌ای وحشتناک حضور یافته‌اند.

بر اساس تصمیماتی که می‌گیرد و مسیری که برای هر کدام از شخصیت‌ها مشخص می‌کنید، می‌توانید کاری کنید که زنده از این خانه خارج شوند.

بازی Until Dawn حاوی هیچ بخش چندنفره‌ای نیست اما فقط به هیجان‌انگیز بودن این قضیه فکر کنید که بازی‌بازان دیگر بتوانند از نقطه‌ی دیگری از دنیا، برروی تصمیم‌های شما تاثیر بگذارند. قطعاً با شیوه‌ای دیوانه‌وار روبرو خواهیم بود.

تجربه‌ی بازی همراه با دیگران که می‌توانند در خصوص هر تصمیم نظر دهند و برروی نتیجه‌ی بازی اثرگذار باشند واقعاً تجربه‌ای لذت‌بخش و دیوانه‌کننده است که می‌تواند بر محبوبیت Until Dawn بی‌افزاید. قطعاً اضافه شدن چنین بخشی به این بازی، می‌تواند دلیل موجهی برای دارندگان این بازی باشد تا بار دیگر آن را برروی کنسول خود تجربه کنند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ دوست دارید چه بازی‌های دیگری در این فهرست جای می‌داشت و آن‌ها را به صورت چندنفره تجربه می‌کردید؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Iran_gamer گفت:

  همیشه آرزو داشتم ای کاش ای کاش ای کاش و هزاران ای کاش ویچر ۳ حالت COop داشت. و میتونستی با دوستانت بازی رو مثل دارک سولز یا بلاد بورن هم انجام میدادی. چه لذتی داره تو دنیای بیکران ویچر با دوستت غرق بشی.

  0
  0
  • MmSd گفت:

   آره….
   وجود یه همراه برای کشتن اون دتلاف عوضی لازم بود

   0
   0
  • Morimf گفت:

   من با نظر شما موافق نیستم.
   به نظر من بازی رو باید تنهایی انجام داد و از داستان بازی لذت برد و در داستان بازی غرق شد.بازی ای مثله ویتچر رو باید تنهایی انجام داد و داستان رو در سکوت و تنهایی لمس کرد.یه بازیه چند نفره برای من هیچوقت جای یک بازیه داستان محور مثله ویتچر رو نمیگیره و قبلا هم گفتم بازم میگم به زودی دوران این بازیای انلاین مثله انتم و فال اوت ۷۶ به سر میرسه و دوباره شرکتهای بزرگ بازیسازی رو میارن به ساخت بازیه داستان محور و ساخت این بازیهای دوزاری و لول آپ محور تموم میشه.البته نظر شخصیم بود و با نهایت احترام به تمام کاربران گیفا

   0
   0
 • Star1 گفت:

  Resident Evil 6 که ۲ نفره میشد مراحلشو بری خیلی عالی بود، یکی از دلایلی بود که به پر فروش ترین نسخه سری تبدیل شد همینه، اگه تو Resident Evil 2 هم این قابلیت میزاشتن عالی میشد.
  یه بازی دیگه هم اگه بخش مولتی پلیر داشت لذت‌بخش تر میشد سری Metro هست با اون گرافیک خفنش.

  0
  0
 • Mr Hill93 گفت:

  ی زمانی همه ارزو داشتن فالوت بخش مولتی پلیر داشته باشه بالاخره اون روز رسید فالوت دارای بخش مولتی پلیر شد ولی چی شد اخرش متای بازی ۵۳ پس بهتره بازی های داستانی به همون داستان محدود باشن

  0
  0
  • TzzzT23 گفت:

   این حرف شما اشتباه هست به خاطر بی لیاقتی و کوتاهی اون شرکت در بخش آنلاین co op بیای بگی بازی همون آفلاین باشه. به نظر من اگه fallout 76 یه داستان حتی کوتاه هم داشت این وضعش نبود، دقیقا مثل anthem و division و بازی هایی از این قبیل که فقط mission میری بدون هدف ،در صورتی که fallout بهترین multiplayer co op رو میتونه داشته باشه ولی سازنده هاش اینکاره نیستن.

   0
   0
   • فرشاد گفت:

    دوست عزیز tzzzt23 بنده هم با حرف های شما مخالفم دلیلم ساده است ببین بازی ساز ها باید در یه زمان مشخصی بازی رو بسازنو عرضه کنن اگر این وقت کامل وقف یه آیتم بکنن مسلما بازی بهتری ارائه میدن الان فرضا اگه گاد مولتی داشت شاید اینقدر جایزه نمیگرفت یا برترین بازی سال نمیشدو به نظر من کلا دنیای بازی های مولتی واسه هاردکور پلیر هاست و بقیه نباید به هیچ عنوان مولتی بزنن برای این مورد هم دلیل دارم زمانی که من بازی تحت شبکه و آنلاین رو بازی کردم کال آف دیوتی اصن مولتی به این خفنی نسخه امروزی نداشت دنیای مولتی رو بازی های بلیزارد گرفته بودن تو دستشون اون دوره من با بازی وارکرفت مپ دوتا آشنا شدم از اون موقع تا حالا دارم بازی کنم یه خوبی اون زمان ها بود که پلیر های مبتدی تو بازی نبود یا خیلی کم بودند اما الان در سال ۲۰۱۹ روز نیست من نرم تو این بازی های مولتی و دیوونه نشم یه مشت تینیجر و خردسال که فکر کنم شاید توشون یه بچه ۵ ساله هم بود میان تو بازی و اون هدست لعنتی رو هم وصل کردند مدام عین خر حاج باقر عر میزنن بقیه هم که به یه ورشون و از همه مهم تر به نظرم در دنیای بازی های آنلاین و مولتی تنها چند بازی وجود داره که هیچوقت آدمو خسته نمیکنن WOW – دوتا – لیگ آف لجندز – تیم فورترس ۲ – Over Watch بقیه رو نهایتا ۱ ماه بشینی پاشون خسته ات میکنه امیدوارم یه روزی همه بازی ها بخش آنلاینشون حذف بشه به غیر از بازی هایی که گفتم و سبک مضخرف بتل رویال هم به تاریخ بپیونده تا دیگه این بچه مچه هارو در دنیای گیم نبینیم منم بچه بودم بازی میکردم ولی تو مخی واسه کسی نمیرفتم اصن هدستی نبود یه آتاری بود بعدش میکرو داشتیم مولتی بازی کردنم با داداشم بود که اونم اکثرا به دعوا ختم میشد

    0
    0
 • head of demon گفت:

  نمیشه bloody palace رو انلاین زد؟
  اسپم : همین الان dmc 5 رو روی hell & hell شروع کردم بعد تموم کردن ۵ درجه سختی قبلی
  واقعا بازی اعتیاد اوره

  0
  0
 • PlayDead گفت:

  دیگه عنوان نداشتین بذارین واسه مقاله اینو پیدا کردین! شخصا ترجیح میدم تنها و سینگل بازی کنم و غرق در داستان و اتمسفر یه بازی بشم اگه بخوام با دوستام بازی کنم فوتبال و والیبال و… رو ترجیح میدم با این همه شلوغی که دور و برمون هست یه تایمی رو میخوایم خلوت کنیم و تو تخیل و رویاهامون غرق بشیم اونم بیایم با بقیه رقابت کنیم به نظر من جالب نیست و تقریبا همشون هم یه تجربه ی یکسان رو دارن و حس رقابت ایجاد میکنن در صورتی که هر بازی با بخش داستانی خاص خودش علاوه بر چالش هایی که پیش رو میذاره یه حس جدید به آدم میده یه سری شخصیت جدید پیش روی آدم میذاره موسیقی و گرافیک رو با بخش داستانی میشه درک کرد و ازش لذت برد وگرنه بخش آنلاین تنها چیزی که مهمه لول آپ و رقابته

  0
  0
 • rezaretki1 گفت:

  من ک کلا از سر کار ک میام خونه میرم بازی میکنم ک از این دنیا دور شم با همونایی ک ارتباط دارم تو طول روز بسه.
  ولی خب مثلا عنوان سکیرو واقعا درسته یکی ک یه باسو نمیتونه از یه کاربر آنلاین کمک بخواد که با کمک هم برن چون بعضیا واقعا براشون سخته.

  0
  0
 • فرشاد گفت:

  آقا تورو خدا کمک کنید این Mr.X پدر منو در آورده ول کن نیست از خوف این گولاخ نمیدونم چیکار کنم با اینکه آروم راه میره ولی نمیشه اصن کشتش یعنی مبارزه با ویلیام برکین جهش یافته با اون چشم های روی بازوش اینقدر سخت نبود که این سخت شده بدو بدو از قسمت شرقی اومدم تو سالن اصلی یهو بعد ۲ دقیقه دیدم اومد دوباره خدا نصیب هیچکس نکنه این مستر ایکس رو هیچی جلو دارش نیست

  0
  0
 • Sony-fan گفت:

  من خودم بیشتر دوست دارم بخش آنلاین آنچارتد ر و بهتر کنند

  اسپم : دوستان یه هدفون خوب برای ps4 میتونید بکنید ؟
  رینج قیمتمشم میخوام از ۱۰۰۰ تومن تا ۳۰۰ هزار تومن باشه

  0
  0
 • majidam گفت:

  من که بازی A Way Out دوست دارم البته انلاین نیست اما بازی تو این سبک رو بسیار دوست دارم که بشه دو نفره به صورت همزمان در یک مکان در دو تصویر و بخش داستانی در یک تصویر خیلی عالیه این بازی A Way Out دوستان من که دیروزر بازیش کردم کامل تمومش کردم با بچه همسایمون که ۱۴ سالشه حسابی حال کرد منم که ۲۸ سالمه خیلی لذت بردم از این بازی A Way Out کاش که قسمت دومش ساخته بشه و طولانیتر از نسخه ی قبلی اما حیف شد اخرش غم انگیز تموم شد سبک بازیش تقریبا مثل انچارتده روی ۴K بازیش کردم کیفیتش بسیار عالیه عین فیلم سینمایی و بسیار و بسیار هیجان داره این بازی و پر از صحنه های سینمایی هست دوربینش عالیه مطمئنم اگه طولانی بود بازیش نمره ۹۰ رو راحت میگرفت اگه دوستی کنارتون دارید حتما این بازی رو تجربه کنید پیشنهادمه لذت میبرید البته من روی PC بازیش میکنم با دسته های عادی نمیشه بازیش کرد من با دسته های PS4 از طریق دانگل و کابل بازیش کردم با دوست کوچکم

  0
  0
 • Hamid گفت:

  در مورد resident evil 2 remake هم من موافقم و هم خیلی های دیگه
  و sekiro هم همینطور

  0
  0
 • AXEL STONE گفت:

  مرسی از مقاله ی زیباتون اقای میرشاهی خسته نباشید و دست گلتون درد نکنه Rose Heart والله درود بر شما که گل گفتین! ( در مقاله ی شما یک دردودل و ارزو هایی میبینم ) که من هم بعضی وقتا با خودم میشینم و میگم کاش این بازی این نکات مثبت رو داشت و کاش اون این نکات رو داشت تا اپشنش زیباتر و کاملتر از حال بشه.
  در مورد DMC هنوز تاره عرضه شده و احتمال با اپدیت های جدید خیلی چیزاش رو روبه راه کنن.
  الان فقط دلم میخاد -STREETS OF RAGE 4- بعد این همه ۲۶-۲۵ سال تمام اپشنش کامل و دقیق باشه یعنی بطوری باشه که فردا نگم ای کاش که این نکته رو داشت Rose Heart
  باز هم مرسی اقای مرشاهی مقاله خیلی خیلی عالی بود واقعا لذت بردم از خوندنش Rose Heart

  0
  0
 • bts army گفت:

  نمیدونم بچه ها من این طور حس میکنم یا شما ها هم همین طورید
  به نظرم re remake 2 گرافیکش خیلی بیش تر از dmc5 بودش
  حتی به جرئت میگم بالاترین گرافیک نسل هشت رو به خصوص روی pc داره
  رو بالاترین تنظیماتش روی full hd من امتحان کردم تازه بدون ray tracing حدو دوازده گیگ حافظه ی کارت گرافیک رو اشغال میکنه حالا ببینید روی ۴k و با ray tracing چه حجمی رو اشغال میکنه Shock

  0
  0
  • AliEM گفت:

   درود.
   موافقم با شما دوست عزیز. با اینکه هنوز بازی رو تموم نکردم (روی ps4 معمولی بازی میکنم) به نظرم بهترین گرافیک فنی (نه هنری) بازیا تا اینجا رو داره. به نظرم گرافیک چهره اش (نه محیط) حتی از گاد (رد دد ۲ چهره هاش عالی نیست بعضیاشون هم ضعیف کار شده برخلاف محیطش که عالیه) هم بیشتره البته از لحاظ گرافیک فنی محیط نمیشه گفت بهتر از رد دد و گاد ولی چهره به نظر میاد حرف برای گفتن داره. گرافیکش از dmc 5 که صددرصد بهتره. کپکام هیچ وقت تو گرافیم جزو بهترین های زمان خودش نبوده dmc 5 هم که چون بازی جدیدیه ولی رزیدنت ۲ به نظر میاد چون به هرحال ریمیک هسته و کار خاصی قرار نبود بکنن اومدن رو دوربین و گرافیک تمرکز کامل گذاشتن. البته من گاد و رد دد و اویل ۲ و dmc 5 رو رو ps4 معمولی و ۱۰۸۰ بازی کردم و مقایسه میکنم.
   موفق باشید

   0
   0
   • AXEL STONE گفت:

    من فن سر سخت DMC هستم که یجوری بهترین فرنچایز کل زندگیمه و راستش:
    گرافیک بصری DMC و GOW و RE خیلی عالیه بالاتر از RDR اما گرافیک فنی RDR خیلی بالاست.
    دوست عزیزمون درست میگه گرافیک RE از DMC بالاتر بود اما خوب این گل کاری های کپکامه که همیشه برای DMC کبیر اینطوریه! وگرنه DMC حقش خیلی بهتر از این چیزاست.
    هممون میدونیم DMC همیشه بهش کم لطفی شده شکر خدا که این بار این نسخه عالی بود و دَهَن خیلی از منتقدان رو بست واقعا خدام رو شکر میکنم Rose Heart
    فن سر سخت کپکام هم هستم اما بازم ازش کلی نقد و انتقاد تو دل منه برای همیشه هم هست! و موندگاره تا یروزی این مشاکل از DMC رفع بشن و از این بیشتر بدرخشه چون که DMC هنوز و هنوز به بهترین حالت نرسیده هنوز فرسنگ ها از بهترین حالتش دوره! Rose Heart
    یعنی میتونه بهترین بازی هم بشه و هیچ مشکلی توش نیست اما کپکام بیخیاله این حرفاست.
    -افسوس-

    0
    0
    • AliEM گفت:

     درود.
     واقعا قبول دارم دوست عزیز. ای کاش کپکام بیشتر به dmc اهمیت میداد. اگه کپکام به اندازه ای که به اویل اهمیت میده به dmc هم اهمیت میداد الان جایگاه dmc واقعا واقعا از هرلحاظ متفاوت تر از الان بود و با یکی از بهترین و با کیفیت ترین بازی های تاریخ روبرو بودیم (نمیگم الان نیست ولی دوست داشتم بعد از سال ها غیبت dmc خیلی از اینی که هست بهتر باشه). الان هم متاسفانه معلوم نیست دوباره تا چندسال دیگه باید برای dmc صبر کنیم. البته امیدوارم dmc مثل اویل تو اولویت کپکام قرار بگیره و به زودی شاهد نسخه بعدی با کیفیت بسیار بهتری باشیم.
     موفق باشید Heart Rose

     0
     0
     • AXEL STONE گفت:

      بله علی جان راستش من خوشحال میشم برای فنای RE بازیشون خیلی عالی در اومده منم فن RE هستم اما بیشتر DMC فنم.
      مکشل من با کپکام اینکه بر روی MHW شدیدا کار کرد انقد کار کرد تا بازی خوبی در بیاد انقد روی RE کار کرد تا این حالت رو گرفت!
      انگاری هنوز کپکام درک نکرده که کار بر بروی یک عنوان موفقیت رو براش رقم میزنه داش کپکام خیلی روی MHW کار کرد خیلی! تاکه بالا بیاد و بعد این همه کپکام نام تجاریش رو به نام بازی MHW گذاشت!
      خدایی اصلا درست نیست این همه کار حق RE یا DMC هست DMC هنوز به خوبی کار ندیده با کار بر DMC میتونه به بهترین تبدیل بشه بله DMC جدید عالیه اما هنوز هنوزه تا بهترین شدن و رسیدن به بهترین حالتشه این تا امروز فقط نامردی دیده!.
      مرسی داش از درک و فهم موضوع Rose Heart خیلی گلی داش موفق باشی.

      0
      0
      • AliEM گفت:

       ممنون دوست عزیز که اینقدر به بنده لطف دارید Heart Heart Heart Rose Rose Rose
       راستش من خودم dmc 5 رو بیشتر از اویل ۲ دوست داشتم. الان هم تلاش میکنم hell or heaven رو برم!!! خیلی باحاله! ولی بعدیش رو دیگه نمیرم Pissed Off Pissed Off Pissed Off شما Hell and Hell رو رفتید؟؟؟ بازی رو پلات کردید؟؟؟
       موفق باشید Heart Rose Heart Rose Heart Rose

       0
       0
   • bts army گفت:

    دومست عزیز گرافیک محیط re remake 2 هم خیلی بالاست شما رو ps4 بازی کردید اگه روی پی سی بازی کنید رو بالاترین تنظیمات و ری تریسینگ
    مطمئنا گرافیکش نسبت به گاد و رد دد خیلی سرتره

    0
    0
    • AliEM گفت:

     درود.
     دوست عزیز با عرض معذرت به نظرم مقایسه و تحلیل شما نادرسته.
     ببینید اولا قرار نیست گاد و رد دد رو روی ps4 معمولی و با رزولوشن ۱۰۸۰ با اویل ۲ روی pc با بالاترین تنظیمات گرافیکی با رزولوشن بالاتر مثلا ۴k مقایسه بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این جور مقایسه کاملا بی عدالتی و بی انصافیه. منطقی توش نیست. من اگه دارم اینا رو مقایسه میکنم شرایط کاملا یکسانه همه رو ps4 معمولی با گرافیک ۱۰۸۰٫ همیشه شرایط مقایسه باید یکسان باشه. اگه گاد و رد دد رو pc اومدن بعد باید طبق مقایسه شما رو pc با بالاترین تنظیمات گرافیکی مقایسه بشه.
     ثانیا گرافیک فنی فقط شامل رزولوشن نمیشه الان رد دد ۲ روی xbox one x هم (تو گیم نت یه خورده بازی کردم ببینم چجوریه) با گرافیک ۴k گرافیک فنی چهره ها (نه محیط) مثل گاد نیست (کاری به وسعت و عظمت و خطی یا جهان باز بودن ندارم فقط دارم براساس رزولوشن مقایسه میکنم) یعنی صرفا بحث رزولوشن مطرح نیست.
     ثالثا شما واقعا گاد و رد دد رو بازی کردید که این حرف رو میزنید یا فقط تماشا کردید؟ اگر بازی کردید و این حرف رو میزنید نظر شما کاملا محترمه ولی فقط نظر شخصی شماست. به نظر بنده (نظر شخصی) که واقعا از روی تعصب و با بی منطقی حرف نمیزنم و عاشق اویل ۲ هستم و همونطور که گفتم گرافیک چهره هاش بهتره ولی محیط خیر. نمیگم محیط گاد و رد دد از اویل ۲ بهترن ولی اویل ۲ هم از اونا بهتر نیست. بازم میگم این نظر شخصی بنده هسته که هرسه رو بازی کردم (البته اویل ۲ هنوز تکمیل نشده).
     به هرحال موفق باشید. Heart Rose

     0
     0
 • ragnaros گفت:

  “۵ عنوانی که دوست داریم دارای بخش چندنفره باشند ”
  دوس داریم ؟!!!! Thinking
  داریم !! Question

  0
  0
  • AXEL STONE گفت:

   چی شده دوست گل بله خوب دوست داریم من دوست دارم بازی هایی حالت چند نفره هم داشته باشن برای لذت بیشتر و این تایتل هیچ مشکلی نداره که دردو دل توش سرازیر شده. همین

   0
   0
  • به همون اندازه که نظر موافق با شما زیاده، نظر مخاف هم هست و نمیتونیم خیلی راحت بگیم چون ی عده کثیر از چیزی خوششون نمیاد، بقیه هم نباید بیاد. برای همین، مقاله ها باید همه نوع طیف گیمری رو راضی نگه دارن. پس این نوع واکنش شما برای من قابل درک نیست، امیدوارم حداقل کلیت مقاله راضی کننده بوده باشه.

   0
   0
 • abdollah_a2 گفت:

  با زلدا اصلا موافقم نیستم
  سکیرو هم اگه pvp براش بزارن خوبه ولی این که یکی بیاد برات باس رو بکشه جالب نیست، خب هدف این کار چیه؟ بازی رو میخوای خودت بری یا یه نفر دیگه

  0
  0