مراسم معرفی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order را از اینجا تماشا کنید

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

استودیوی بازیسازی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، سازنده عناوینی نظیر Apex Legends و Titanfall در حال کار برروی نسخه جدیدی از سری Star Wars است که با پسوند Jedi Fallen Order شناخته می‌شود. این بازی قرار است امروز و در جریان مراسم Star Wars Celebration به صورت رسمی معرفی گردد.

این رویداد از امروز، شنبه ۲۴ فروردین ماه (۱۳ آوریل) در شیکاگو، جایی که مراسم Star Wars Celebration از ساعت ۱:۳۰ پیش از ظهر در آن آغاز به کار خواهد کرد، برگزار می‌شود. گفته می‌شود که از ساعت ۲۳:۰۰ امشب به وقت تهران، شاهد معرفی رسمی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order خواهیم بود و نخستین اطلاعات از آن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. انتظار می‌رود که وینس زامپلا (Vince Zampella)، رئیس استودیوی ریسپاون و Stig Asmussen کارگردان بازی، در این پنل حضور یابند و در خصوص عنوان Star Wars: Jedi Fallen Order صحبت کنند. مطمئناً نخستین تریلر رسمی از این بازی نیز منتشر گردد. احتمالاً شاهد خبرهایی از تی‌شرت‌های مرتبط با این بازی نیز باشیم که اطلاعات آن از فروشگاه آمازون بدست آمد و علاقه‌مندان توانستند به نخستین تصویر رسمی بازی نیز دست پیدا کنند.

ساعت و تاریخ برگزاری پنل Star Wars: Jedi Fallen Order در Star Wars Celebration

شنبه ۲۴ فروردین – ساعت ۲۳:۰۰ به وقت تهران

هنوز جزئیات خاصی از بازی Star Wars: Jedi Fallen Order منتشر نشده ولی بنابر گزارش‌ها، احتمالاً این بازی تا سال مالی ۲۰۲۰ شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) عرضه گردد و پلتفرم‌های مقصد آن نیز کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و شاید کنسول‌های نسل بعدی باشند.

از زیر می‌توانید پخش زنده معرفی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order را مشاهده کنید. وب‌سایت گیمفا، همانند همیشه، تمامی اخبار منتشر شده در جریان این مراسم را پوشش خواهد داد پس ما را همچنان دنبال کنید.

<Watch live video from EAStarWars on www.twitch.tv

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید