صداپیشه Horizon: Zero Dawn، به دنباله این بازی اشاره دارد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹

از میان تمام بازی‌هایِ انحصاریِ فرست پارتیِ سونی که در این نسل برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده‌اند، شاید بتوان بازی Horizon: Zero Dawn را یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین آن‌ها برشمرد. این عنوان یک IP کاملاً جدید است که توسط استودیویی توسعه یافته که پیش از در زمینه خلق بازی‌های تیراندازی و اول شخص مهارت داشته است. با توجه به فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای این بازی تا فوریه ۲۰۱۹ میلادی، این سوال مطرح می‌شود که دنباله‌ی این عنوان موفق چه زمانی معرفی خواهد شد؟

بر اساس گفته‌های بازیگرِ Horizon: Zero Dawn یعنی جانینا گاوانکار (Janina Gavankar)، هنوز برای معرفی این دنباله زود است. این بازیگر که برای بازی در نقش‌های تاتای (Tatai) در بازی مورد بحث و ایدن ورسیو (Iden Versio) در عنوان Star Wars Battlefront 2 شناخته می‌شود، اخیراً در مراسم مرتبط با سری محبوب Star Wars حضور یافته و صحبت‌های جالبی مطرح کرده است. بر اساس گزارش منتشر شده در وب‌سایت ردیت، گاوانکار در گفتگویی با کاس‌پلی شخصیت ایدن ورسیو در خصوص دنباله Horizon: Zero Dawn صحبت کرد و بیان داشت که:

این واقعاً باورنکردنی است. برای دیدن این دنباله باید خیلی صبر کنید. شما خواهید مرد. من رازهایی می‌دانم! شما خواهید مرد.

با توجه به موفقیت‌ها و پتانسیل بازی Horizon: Zero Dawn، می‌توان مطمئن بود که روزی شاهد عرضه‌ی دنباله آن خواهیم بود. به غیر از این مورد، نحوه‌ی پایان بندی داستانی بازی و جایی که الوی (Aloy) به آن رسید، مطمئناً نشانه محکمی برای دنباله‌ آن محسوب می‌شود. با اینکه در حال حاضر استودیوی بازیسازی گوریلا گیمز (Guerilla Games) برروی ساخت یک پروژه آنلاین متمرکز شده، اما می‌توان تصور کرد که برخی از توسعه دهندگان این استودیو نیز مشغول توسعه دنباله بازی Horizon: Zero Dawn هستند.

بازی Horizon: Zero Dawn در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقدوبررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا تحت عنوان «زیر خط افق، روی مرز رویا / نقد و بررسی بازی Horizon: Zero Dawn» و به قلم «سعید آقابابایی» را از این نشانی بخوانید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید