تاریخ انتشار جدیدترین سیاه‌چاله‌ی بازی Fallout 76 مشخص شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

اگرچه جدیدترین نسخه از سری Fallout از زمان انتشار با انتقادها و مشکلات زیادی روبه‌رو شده است ولی به نظر می‌رسد تیم سازنده و ناشر بازی یعنی شرکت بتسدا (Bethesda) مصمم هستند تا با انتشار محتوا و به‌روزرسان‌های مختلف از این بازی پشتیبانی کند. با این هدف، شرکت بتسدا قصد دارد یک سیاه‌چاله‌ی (Dungeon) جدید و یک دوربین را به بازی اضافه کند که احتمالا به استقبال خوبی از سوی هواداران روبه‌رو خواهد شد.

این سیاه‌چاله‌ی جدید که The Burrows نام دارد در تاریخ ۲۷ فروردین ماه سال جاری (۱۶ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به گفته‌ی شرکت بتسدا، این سیاه‌چاله که در تونلی در زیر منطقه‌ی Harpers’s Ferry قرار دارد، بازی‌بازان و کاربرانی که تا به امروز با بازی همراه مانده‌اند را به چالش می‌کشد. به گفته‌ی این شرکت، سیاه‌چاله‌ی The Burrows به گونه‌ای بهینه شده است که برای کامل کردن آن به حداقل دو بازی‌باز سطح ۵۰+ نیاز خواهد بود.

براساس اطلاعات منتشر شده، شما تنها یک بار اجازه خواهید داشت تا ماموریت مربوط به این سیاه‌چاله را تکمیل کنید که با انجام آن، تعداد زیادی آیتم و مقدار زیادی XP به شما داده خواهد شد. البته کامل کردن این ماموریت به معنی بسته شدن این سیاه‌چاله نیست. شما همچنان می‌توانید با هدف دریافت پاداش‌های بیشتر به این سیاه‌چاله برگردید.

کمی پس از انتشار به‌روزرسان مربوط به این سیاه‌چاله، یک ماموریت جدید در منطقه‌ی Appalachian ظاهر خواهد شد که به عنوان پاداش، یک دوربین به خاص را به شما می‌دهد. در زمان استفاده از این دوربین که با چالش‌های خاص خود همراه خواهد بود، اطلاعاتی مانند نام مناطق و یا موجودات حاضر در تصویر نمایش داده خواهد شد. البته به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این دوربین، باید فیلم مورد نیاز را در کارگاه خود بسازید.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شرکت بتسدا پیش از این آیتم‌های جدیدی را به فروشگاه بازی اضافه کرده بود که با نارضایتی هواداران روبه‌رو شده است. البته با وجود تمامی مشکلات بازی و نارضایتی‌های کاربران، آقای تاد هاوارد (Todd Howard) همچنان باور دارد که این بازی بسیار خوب عمل کرده است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی به قلم محمد مهدی حسین زاده را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید