تصاویر جدیدی از بازی The Surge 2 منتشر شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

امروز شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و استودیوی دک۱۳ (Deck13)، ناشر و توسعه دهنده‌ی بازی مورد انتظار The Surge 2، تصاویر جدیدی از این بازی اکشن  نقش‌آفرینی را با هواداران با اشتراک گذاشته‌اند.

متاسفانه با توجه به سکوت خبری استودیوی سازنده، اطلاعات زیادی از گیم‌پلی و جزییات بازی The Surge 2 در دست نیست. با این حال، به گفته‌ی استودیوی سازنده قرار است شاهد همان مبارزات و محیط‌های مشابه نسخه‌ی اول در کنار یک سیستم هدف‌گیر عضو (Limb Targeting System) پیشرفته‌تر در نسخه‌ی دوم سری باشیم.

با وجود تصمیم استودیوی سازنده برای مخفی نگاه داشتن اطلاعات بازی، این استودیو امروز چند تصویر زیبا از این عنوان را با هواداران به اشتراک گذاشته است. با توجه به تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد هواداران می‌توانند از طراحی محیط‌ها و طراحی هنری بازی گرفته تا بحث طراحی سلاح‌ها و دشمنان، انتظار یک تجربه‌ی خوب و یک بازی باکیفیت را داشته باشند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده توسط استودیوی دک۱۳ را در انتهای این خبر مشاهده کنید.

هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نشده است ولی برنامه‌های زمانی شرکت فوکس هوم اینتراکتیو برای سال ۲۰۱۹ که اخیرا منتشر شد نشان می‌داد که این بازی تا چند ماه دیگر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. اگرچه نسخه‌ی اول این بازی شباهت‌های زیادی به ساخته‌ی شرکت فرام سافتور (From Software) یعنی سری Dark Souls داشت ولی با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران روبه‌رو شد. تیم سازنده در آخرین مصاحبه‌ی خود به بحث طراحی مراحل و مبارزات بازی در نسخه‌ی دوم پرداخته بودند که می‌توانید این مصاحبه را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید