Star Wars Jedi: Fallen Order شامل بخش چندنفره و خریدهای درون‌برنامه‌ای نمی‌شود

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

تمرکز شرکت الکترونیک آرتس برروی سرویس‌های آنلاین و  وجود خریدهای درون‌برنامه‌ای در بازی‌های این شرکت مانند Anthem و Star Wars: Battlefront 2 با اعتراض‌های زیادی از سوی کاربران و هواداران روبه‌رو شد. بر همین اساس، بسیاری از بازی‌بازان نگران هستند که بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز ممکن است مسیری مشابه را پیش بگیرد. با این حال، تهیه کننده‌ی این بازی، آقای بلیر براون (Blair Brown)، با انتشار پیامی در حساب توییتر خود تاکید کرده است که این بازی اکشن ماجراجویی شامل هیچ بخش چندنفره و یا خرید درون‌برنامه‌ای نخواهد بود.

آقای براون در پیام خود نوشته که «بسیار خوشحال است که برروی یک بازی تک‌‌نفره با تمرکز برروی بخش داستانی» کار می‌کند. البته این موضوع سوالاتی را در رابطه با محتوای پس از انتشار و نحوه‌ی عرضه‌ی بسته‌های الحاقی ایجاد می‌کند ولی به هر حال، صحبت‌های آقای براون باید نگرانی هواداران پیرامون عدم تمرکز بازی برروی بخش داستانی را کاهش دهد.

با مشخص شدن این موضوع، سوالی که باقی می‌ماند این است که گیم‌پلی بازی چگونه خواهد بود. اخیرا اطلاعاتی از گیم‌پلی این بازی در قالب یک شایعه منتشر شده بود که بیان می‌کرد در بخش مبارزات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order شاهد المان‌هایی مانند بازی Dark Souls و مکانیک‌های مشابه سیستم Parry در بازی Sekiro: Shadows Die Twice خواهیم بود. اطلاعات دیگری که در این شایعه مطرح شده بود، موتور بازی‌سازی استفاده شده در این بازی است. براساس این اطلاعات، استودیوی سازنده به جای استفاده از موتور بازی‌سازی Frostbite، ترجیح داده است تا از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 استفاده کند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تعطیلات زمستانی سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر شامل گیم‌پلی بازی به زودی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید لوگوی رسمی معرفی شده برای این بازی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید