انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Celeste تاخیر خورد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

سازندگان بازی Celeste در جدیدترین خبر خود اعلام کردند که نسخه‌ی فیزیکی این عنوان با تاخیر در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. همچنین قرار است یک بسته‌ی الحاقی برای این بازی منتشر شود که در ادامه با جزئیاتی از آن آشنا خواهیم شد.

Celeste از سری عناوین جذاب و پرطرفدار است که در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و خیلی زود توانست تا بازی‌بازان زیادی را به سوی خود جذب کند. یکی از دلایل محبوبیت این عنوان، انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی جالبی است که بدون شک لذت تجربه‌ی آن را دوچندان می‌کند. حدود سه ماه پیش نیز یک بسته‌ی الحاقی برای این بازی منتشر شد که از طریق این صفحه می‌توانید به اطلاعاتی در این خصوص پی ببرید.

چندی پیش سازندگان از انتشار نسخه‌ی فیزیکی این بازی در اوایل سال ۲۰۱۹ خبر داده بودند. به دلیل مشکلات پیش آمده، انتشار این نسخه به زمان دیگری موکول شده است و طرفداران این عنوان باید برای تاریخ دقیق انتشار آن کمی صبور باشند.

خبر خوبی که از سوی سازندگان این بازی منتشر شد این است که بسته‌ی الحاقی جدید این بازی تحت عنوان In the Home Stretch قرار است تا در آینده‌ای نزدیک در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. این بسته‌ی الحاقی که برای تمام پلتفرم‌ها عرض می‌شود، محتویات جالبی از جمله مراحل مهیج و یک سطح دشواری دیگر را به بازی اضافه‌ می‌کند که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای دوست‌داران آن باشد.

در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بازی Celeste، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید