کمپین کیک‌استارتر بازی Chernobylite آغاز شد + تریلر

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

روز گذشته استودیوی فارم ۵۱ (The Farm 51) کمپین کیک‌استارتر بازی Chernobylite را آغاز و تریلر داستانی جدیدی از این بازی منتشر کرد.

استودیوی فارم ۵۱ قصد جمع‌آوری ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برای وسیع‌تر کردن نقشه‌ی بازی و اضافه کردن برخی ویژگی‌ها دارد. البته این مقدار پول برای اضافه کردن موارد ذکر شده است و حتی در صورت جمع نشدن این پول، بازی منتشر خواهد شد.

Chernobylite در سبک وحشت بقا است و داستان بازی ۳۰ سال پس از فاجعه‌ی انفجار نیروگاه اتمی چرنوبیل روایت می‌شود. شخصیت اصلی بازی یک فیزیک‌دان است که در این منطقه به دنبال معشوقه‌ی خود می‌گردد و در این بین با موجوداتی که پس از انفجار اتمی به وجود آمده‌اند مواجه می‌شود. بازی‌باز برای زنده ماندن در این محیط، اسلحه و وسایل مورد نیاز را می‌سازد و علاوه بر مقابله با موجودات آن منطقه، باید مراقب اطرافیان خود باشد و به هر شخصی اعتماد نکند. محیط بازی از روی نقشه‌های سه بعدی اسکن شده از منطقه چرنوبیل ساخته شده است.

بازی Chernobylite در ماه نوامبر به صورت دسترسی زودهنگام برای رایانه‌های شخصی و در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید