بازی Frostpunk امسال برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد

۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

استودیوی ۱۱ بیت در خبری خوشحال‌کننده اعلام کرد که بازی مهیج و پرطرفدار Frostpunk امسال بالاخره برروی دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین تصاویر جالبی از این عنوان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

Frostpunk از سری عناوین جذاب و موفق استودیوی ۱۱ بیت است که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. سازندگان نیز با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف به طرفداران آن اضافه کردند و حال می‌توان این بازی را یکی از محبوب‌ترین‌های این سبک دانست. در این بازی شما قادر خواهید بود تا شهری را مطابق با سلیقه‌ی خود ساخته و آن را سر و سامان دهید. حدود دو ماه پیش هم به‌روزرسانی ۱٫۳٫۳ این عنوان در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار گرفت که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات آن پی ببرید. اگر شما هم از هواداران بازی‌های استراتژی هستید، Frostpunk را هرگز از دست ندهید.

تقریبا سال گذشته بود که زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این بازی برای کنسول‌ها نیز به گوش می‌رسید که در نهایت ۱۱ بیت آن را تایید کرد. این عنوان همین امسال و در تاریخی نامشخص برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. گفتنی است که نسخه‌ی کنسولی این بازی با تغییرات زیادی همراه خواهد بود که اطلاعات بیشتر آن در آینده از سوی سازندگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید. در پایان می‌توانید تصاویر جدید از نسخه‌ی کنسولی این بازی که توسط ۱۱ بیت عرضه شده است را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید