تریلر هنگام عرضه World War Z منتشر شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) قرار است هفته‌ی آینده بازی World War Z را عرضه کند. در پی اعلام تاریخ انتشار این بازی تریلر زمان عرضه‌ی آن هم منتشر گردید.

براساس ویدئو و سایر گزارش‌های ارائه شده، بازی فوق دارای چهار نقشه است که شامل توکیو، نیویورک، موسکو و اورشلیم می‌شود. عنوان بالا را می‌توانید به‌طور تک نفره (با شبکه) و یا به‌صورت چند نفره‌ با دوستانتان انجام دهید. برای تجربه‌ی World War Z با دوستانتان می‌توانید یکی از حالت‌های بازیکن با بازیکن و یا بازیکن با زامبی را انتخاب نمایید. به هرحال شما شش مود مختلف برای تجربه‌ی این بازی دارید و دست شما کاملا برای انتخاب حالت موردعلاقه‌تان باز است.

سیستم موردنیاز World War Z در ماه فوریه مشخص شد. در رابطه با سیستم پیشنهادی هم باید بگوییم، سیستم پیشنهادی و سیستم موردنیاز عنوان فوق هردو کاملا منطقی و متناسب با آن هستند. همانطور که در بالا هم گفتیم این بازی هفته آینده و در روز سه‌شنبه ۲۷ فروردین (۱۶ آوریل) در فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرد. در پایان هم از شما دعوت می‌کنیم تا تریلر هنگام عرضه‌ی World War Z را در زیر مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بازی چیست؟ به نظر شما باتوجه به تریلر منتشر شده این بازی می‌تواند امتیاز حدود ۹۰ را کسب کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید