نسخه‌ی فیزیکی بازی Ghost Giant در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد

۲۳ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

استودیوی پرپ گیمز (Perp Games) پس از معرفی بازی Ghost Giant، به تازگی اعلام کرده است که نسخه‌ی فیزیکی این بازی به‌زودی در اختیار بازی‌بازان و دارندگان کنسول پلی‌استیشن وی‌آر قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیق انتشار این نسخه نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

همان‌طور که قبلا گفته شد، Ghost Giant از سری عناوین ماجراجویی و معمایی است که استودیوی زونیک گیمز (Zonik Games) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته است. این بازی جذاب قرار است در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول‌های پلی‌استیشن وی‌آر و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. این عنوان داستان پسری به نام لوییس (Louis) را روایت می‌کند که با روحی آشنا می‌شود و با هم برای کشف رازهای مختلف و حل معماهای مهیج تلاش می‌کنند. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در خصوص این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

اخیرا مطلع شدیم که ناشر این بازی قصد انتشار نسخه‌ای فیزیکی برای منطقه‌ی آمریکای شمالی دارد. این نسخه ماه آینده در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۷ می ۲۰۱۹ میلادی) در این منطقه عرضه خواهد شد. نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان نیز دو هفته قبل از تاریخ ذکر شده در ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ (۱۹ آپریل ۲۰۱۹) برای تمام مناطق و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید