گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

ساخته‌ی جدید گوریلاگیمز عنوانی آنلاین‌محور خواهد بود

PlayStation 4 ، اخبار بازی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیوی گوریلاگیمز (Guerrilla Games) در حال توسعه‌ی یک بازی آنلاین‌محور است.

استودیوی گوریلاگیمز، به عنوان یکی از برترین استودیوهای بازی‌سازی شهرت دارد. در ابتدا سری Killzone را از این استودیو نظاره‌گر بودیم و چند سال پیش نیز با شاهکاری به نام Horizon Zero Dawn از طرف آن‌ روبرو شدیم. درست است که آخرین ساخته‌ی این استودیو به کلی تجربه‌ای آفلاین و تک‌نفره را به بازی‌بازان ارائه می‌داد، ولی در ساخته‌های قبلی این استودیو شاهد آن بودیم که عناصر آنلاین و بخش چندنفره، بسیار قدرتمند ظاهر شده بودند. اکنون این طور به نظر می‌رسد که پروژه‌ی جدید این استودیو دوباره تمرکز بالایی برروی بخش آنلاین دارد، شاید حتی با یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Killzone روبرو شویم.

لیستی جدید برای استخدام در این استودیو تشکیل شده، در آن ذکر شده به یک برنامه‌نویس جاوا برای پروژه‌ای معرفی نشده نیاز است. با توجه به اطلاعاتی که در لیست ذکر شده و توانایی‌هایی که این برنامه‌نویس باید داشته باشد، می‌توان با قدرت ادعا کرد که استودیوی گوریلاگیمز تمرکز بالایی برروی بخش آنلاین جدیدترین ساخته‌ی خود دارد. در بخش‌های مختلف این پیام، ذکر شده است که برنامه نویس مذکور با مواردی همچون «یافتن بازی آنلاین (Matchmaking)»، بخش تورنومنت و جدول رتبه‌بندی بازی‌بازان (leaderboards) سر و کار خواهد داشت. موارد دیگری همچون راه‌اندازی یک سرور بدون قطعی و هماهنگی بازی با سرویس PSN نیز در لیست این استودیو حضور دارد. نکته‌ی دیگری که جلب توجه می‌کند آن است که فرد مورد نظر باید به بازی‌های آنلاین علاقه داشته و تجربه‌ و آشنایی بالایی با تکنولوژی‌های تحت وب داشته باشد. شما می‌توانید صفحه‌ی مربوط به استخدام برنامه‌نویس جاوا را در این نشانی مشاهده کنید.

زمان زیادی از انتشار آخرین نسخه‌ی سری Killzone می‌گذرد و بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر این بازی هستند. با این اوصاف، ممکن است که به زودی شاهد رونمایی از جدیدترین نسخه‌ی این سری از طرف استودیو‌ی سازنده باشیم. باید منتظر اعلام رسمی استودیوی گوریلاگیمز بمانیم. آخرین ساخته‌ی این استودیو Horizon Zero Dawn بود که شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان زیر خط افق، روی مرز رویا / نقد و بررسی بازی Horizon: Zero Dawn مطالعه کنید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی