تاریخ انتشار بازی Octopath Traveler برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Octopath Traveler بالاخره از انتشار این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر دادند. همچنین تاریخ دقیق انتشار آن نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Octopath Traveler از سری عناوین محبوب است که سال گذشته برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد. به دلیل استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، نسخه‌ای از آن بعدها برای گوشی‌های هوشمند نیز معرفی شد. در این عنوان شما قادر به انتخاب ۸ شخصیت مختلف خواهید بود که هرکدام از آن‌ها خصوصیات و داستان مخصوص به خود را دارند و بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

در چند روز گذشته شایعات بسیاری مربوط به انتشار این بازی برروی رایانه‌های شخصی نیز به گوش می‌رسید که اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. بالاخره این خبر توسط اسکوئر انیکس (Square Enix) تایید شد و دارندگان این پلتفرم می‌توانند از تاریخ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) این عنوان مهیج را تجربه کرده و از آن لذت ببرند. در صورت دریافت جزئیات بیشتر از این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات این عنوان را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید