نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 رسما معرفی شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت سگا امروز لوگوی خود در پلتفرم استیم را به تصویر یکی از شخصیت‌های محبوب سری Yakuza تغییر داد. با توجه به اضافه شدن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 به وب‌سایت سازمان رده‌بندی ESRB، همه‌ی هواداران منتظر معرفی رسمی این بازی از سوی شرکت سگا (Sega) بودند که این اتفاق لحظاتی پیش رخ داده است.

بازی Yakuza Kiwami 2، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی دومین نسخه از سری Yakuza است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شده بود و داستان شخصیت Kazuma Kiryu، یک سال پس از رویدادهای نسخه‌ی اول سری را روایت می‌کرد. بازی Yakuza Kiwami 2 توسط موتور بازی‌سازی استفاده شده در ساخت نسخه‌ی ششم سری یعنی دراگون انجین (Dragon Engine) توسعه یافته و ویژگی‌های جدیدی را به نسخه‌ی اصلی اضافه کرده است.

۱۲ ماه گذشته، سالی بسیار خوب برای هواداران سری Yakuza و کاربران رایانه‌های شخصی بوده است. عنوان Yakuza 0 اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد که موفقیت این عنوان، به انتشار بازی Yakuza Kiwami برای این پلتفرم منجر شد. حالا پس از گذشت دو ماه از انتشار نسخه‌ی نخست سری، شاهد معرفی رسمی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 هستیم.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Yakuza Kiwami 2 در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری (۹ می سال ۲۰۱۹ میلادی) از طریق پلتفرم استیم عرضه خواهد شد. شما می‌توانید به مراجعه به صفحه‌ی استیم این عنوان، برای پیش‌خرید بازی با قیمت ۳۰ دلار اقدام کنید. این عنوان هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید