گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

بازی‌های ماه آوریل Xbox Game Pass مشخص شد

Xbox ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بالاخره شرکت ماکروسافت لیستی از عناوین ماه آوریل سرویس Xbox Game Pass منتشر کرد که در بین آن‌ها بازی‌های باکیفیت پرشماری دیده می‌شوند.

شرکت ماکروسافت در ماه‌های گذشته عناوین بسیار جذابی، از Just Cause 4 گرفته تا Shadow of the Tomb Raider، را در دسترس دارندگان سرویس Xbox Game Pass قرار داده است. حال این شرکت از لیست عناوین دوست‌داشتنی ماه آوریل این سرویس رونمایی کرده است.

اپیزود دوم عنوان Life Is Strange 2 همچون نخستین قسمت آن، در ماه آوریل برای کاربران سرویس Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. عنوان Prey، ساخته‌ی استودیوی آرکین (Arkane)، و بازی Golf Club 2 که یک تجربه‌ی جذاب و منحصربفرد را از ورزش گلف به کاربران می‌دهد نیز از امروز در دسترس دارندگان این سرویس خواهند بود.

در روز پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ (۱۸ آوریل) نیز عنوان محبوب Monster Hunter World، ساخته‌ی شرکت کپکام (Capcom) و فصل سوم بازی The Walking Dead که توسط استودیوی Telltale ساخته شده است به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار خواهند گرفت. در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۵ آوریل) نیز عنوان Resident Evil 5 در دسترس قرار خواهد گرفت که به نوبه‌ی خود، تجربه‌ای لذت‌بخش خواهد بود که اگر به صورت کوآپ (Co-op) و با یکی از دوستان خود انجام دهید، لذتی دو چندان را به شما القا خواهد کرد.

لیست بازی‌های ماه آوریل سرویس Xbpx Game Pass نیز همچون ماه‌های فوریه و مارس، بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد و مطمئنا دارندگان این سرویس از در اختیار داشتن این عناوین راضی خواهند بود.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی