بازی Neptunia Shooter به‌زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

استودیوی کامپایل هارت (Compile Heart) به تازگی در خبری جدید اعلام کرد که نسخه‌ای دیگر از سری بازی Neptunia با سبکی متفاوت در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین جزئیات دیگر به همراه چند تصویر از این بازی از سوی سازندگان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

سری بازی Neptunia از گذشته تاکنون نزد بسیاری از بازی‌بازان ژاپنی طرفدارانی دارد و هواداران آن در مناطق دیگر نیز کم نیستند. یکی از عناوین آن Super Neptunia است که قرار است اواسط امسال در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار گیرد. شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در این خصوص را از طریق این صفحه مشاهده کنید.

اخیرا مطلع شدیم که جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی تحت عنوان Neptunia Shooter قرار است تا در تاریخی نامشخص برای همین پلتفرم منتشر شود. این بازی حال و هوایی جدید و عجیب از عناوین شوتر را برای بازی‌بازان به ارمغان خواهد آورد. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از کاراکترهای سایر نسخه‌ها نیز استفاده کرده‌اند که هرکدام توانایی‌های خاص خود را دارند. همچنین این بازی حالت آنلاین را هم دارا خواهد بود که در آن می‌توانید امتیاز خود را به ثبت رسانده و با سایر بازی‌بازان به رقابت بپردازید.

در حال حاضر اطلاعات دیگری از بازی Neptunia Shooter در دسترس نیست اما در صورت دریافت جزئیات بیشتر، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت. در ادامه می‌توانید سه تصویر از این عنوان را مشاهده کرده و با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید