همکاری استودیوی دونت‌ناد و فوکس هوم اینتراکتیو در یک پروژه‌ی جدید و جاه‌طلبانه

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

استودیوی دونت‌ناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment) و شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کردند که همکاری آن‌ها در پروژه‌ی Vampyr که سال گذشته منتشر شد، بسیار موفقیت آمیز بوده است. به همین دلیل، این دو شرکت تصمیم گرفته‌اند تا همکاری خود در ساخت یک پروژه‌ی جدید را ادامه دهند.

بازی اکشن و نقش‌آفرینی Vampyr که در ماه ژوئن سال گذشته منتشر شد، بازخوردهای خوبی از سوی هواداران و منتقدین دریافت کرده و موفق شد در ماه اول، بیش از ۴۵۰ هزار نسخه به فروش برساند. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی ناشر این بازی در جریان این کنفرانس خبری، بیش از یک میلیون نسخه از بازی Vampyr، از زمان عرضه به بازار ارسال شده است.

موفقیت بازی Vampyr باعث شده است تا استودیوی سازنده و شرکت فوکس هوم اینتراکتیو قرارداد خود را تمدید کرده و همکاری با یکدیگر را ادامه دهند. این دو شرکت در جریان این کنفرانس خبری اعلام کردند که برای توسعه و انتشار یک بازی دیگر با هم همکاری خواهند کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، این بازی «یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های تاریخ دو شرکت» خواهد بود.

آقای جان برت (John Bert)، مدیر بخش اجرایی شرکت فوکس هوم اینتراکتیو، در جریان این کنفرانس خبری بیان کردند:

ما از ادامه‌ی ماجراجویی خود با تیم بازی‌سازی در استودیوی دونت‌ناد بسیار خرسندیم. این تیم پیش از این توانایی و استعداد خود در خلق یک دنیای غنی در کنار یک روایت داستان ماهرانه را به نمایش گذاشته‌اند. ما بسیار مفتخریم تا دوباره فرصتی را در اختیار افراد بااستعداد این استودیو قرار دهیم تا بتوانند توانایی‌های خود را در جدیدترین پروژه‌ی این استودیو به نمایش بگذارند. این بازی یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های تاریخ استودیوی دونت‌نام و شرکت فوکس خواهد بود.

مدیر ارشد اجرایی استودیوی دونت‌ناد، آقای اسکار گویلنرت (Oskar Guilnert)، نیز مطلب زیر را در جریان این کنفرانس بیان کردند:

ما از تقویت روابط و همکاری موفقیت آمیز خود با شرکت فوکس هوم اینتراکتیو بسیار هیجان‌زده هستیم. روش‌های موثر آن‌ها در بازاریابی، توانایی آن‌ها در دسترسی به کانال‌های دیجیتالی جدید در زمینه‌ی توزیع محصول، تیم‌های مجرب و یکسان بودن اهداف و ایده‌های ما و آن‌ها، این شرکت را به یک همکار و شریک ایده‌آل برای پروژه‌ی بعدی ما تبدیل کرده است. بازی Vampyr بسیار موفق عمل کرد و ما بسیار خوشحالیم که به همکاری در این پروژه‌ی جدید ادامه می‌دهیم.

بازی Vampyr در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. موفقیت این بازی باعث شد تا تیم سازنده انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ را نیز تایید کند. با این حال، زمان انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی هنوز مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید