سازنده‌ی سری No More Heroes از علاقه‌ی خود به کنسول نینتندو سوییچ می‌گوید

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

به نظر می‌رسد بسیاری از توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی شیفته‌ی کنسول نینتندو سوییچ هستند زیرا این کنسول علاوه بر محدود نکردن سازندگان بازی، آزادی عمل بیشتری برای ساخت بازی‌های این کنسول هیبریدی به آن‌ها می‌دهد.

یکی از توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به این کنسول، آقای گویچی سودا (Goichi Suda) یا همان Suda51 است. وی در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Game Reactor از دلایل علاقه‌ی خود به این کنسول گفت.

از نظر من کنسول نینتندو سوییج عالی است. در واقع فکر می‌کنم که سوییچ کنسول واقعیِ بازی‌های ویدیویی است. به عبارت دیگر می‌توانید کنسول را روشن کرده و مستقیم بازی کنید. همچنین نینتندو از بازی‌ها و بازی‌سازان مستقل استقبال فراوانی به عمل می‌آورد که چیز خوبی است… البته کار من با این کنسول هنوز تمام نشده است.

این صحبت‌های سودا ممکن است درست باشند. از آن جایی که کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در حال تبدیل شدن به دستگاه‌هایی همه‌کاره هستند، سوییچ امکاناتی را فراهم می‌کند که در کنسول‌های دیگر در دسترس نیستند.

در صورتی که به بازی‌های گویچی سودا علاقه دارید، مدتی پیش خبرهایی از احتمال معرفی بازی No More Heroes 3 در نمایشگاه E3 2019 منتشر شد. همچنین اولین بازی این توسعه‌دهنده برای نینتندو سوییچ با عنوان Travis Strikes Again: No More Heroes هم‌اکنون در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید