حالت جدید Plunder به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 اضافه شد

PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

جدیدترین به‌روزرسان بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شده و همراه با آن، حالت جدید Plunder Showdown در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در این حالت جدید، بازی‌بازان در قالب دو تیم با یکدیگر مسابقه داده و هر تیمی که بتواند آیتم‌های بیشتری را به خانه‌ای که به عنوان پایگاه در نظر گرفته شده است برگرداند، برنده‌ی رقابت خواهد بود. آیتم‌ها و مواد اولیه‌ی مربوط به این مسابقه در یک منطقه‌ی مرکزی و به صورت مشترک در دسترس است. با این حال، اگر احساس می‌کنید در رقابت عقب هستید و یا از ماجراجویی لذت می‌برید، می‌توانید مستقیما به خانه‌ی تیم رقیب حمله کرده و آیتم‌های آن‌ها را به سرقت ببرید. بازی‌بازانی که در حال حمل آیتم‌ها هستند، توسط دیگران برروی نقشه مشخص می‌شوند.

در کنار این حالت جدید، لباس‌های جدیدی مانند Owanjila Hat، Porter Jacket و Concho Pants به بازی اضافه شده است. سطح  مورد نیاز برای خرید اسب‌های Turkman، Missouri Fox و Arabian به ۴۰ کاهش یافته و امتیاز اضافی مربوط به آیتم‌های سطح ۴۰ و پایین‌تر به مدت ۵ روز در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، سطح مورد نیاز برای دسترسی به آیتم‌های Volatile Dynamite، Incendiary Buckshot، Explosive Slug و Dynamite Arrow نیز به ۶۰ کاهش یافته است.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. براساس شایعه‌های منتشر شده، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به زودی معرفی خواهد شد. اگر هنوز این بازی را تهیه نکرده‌اید، هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا می‌تواند شما را در خرید این بازی راهنمایی کند. تماشای بررسی ویدئویی این بازی با عنوان «اینجا غرب وحشی، من یک کابوی هستم» نیز برای هواداران خالی از لطف نخواهد بود.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید