Table Top Racing: World Tour به زودی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

iOS ، Nintendo Switch ، PC ، PS Vita ، PS4 ، SmartPhones ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

عنوان Table Top Racing: World Tour پس از عرضه بر روی پلتفرم‌های گوناگون، به زودی مهمان کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود و بالاخره کاربران این کنسول شانس این را دارند که به تجربه‌ی این عنوان ریسینگ بپردازند.

بازی Table Top Racing: World Tour عنوانی در سبک ریسینگ است که توسط استودیوی پلی‌رایز دیجیتال ال‌تی‌دی Platrise Digital Ltd توسعه یافته و در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم‌های گوناگون عرضه شده است. با انتشار این عنوان بر روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و همچنین قرار گرفتن آن در فروشگاه پلی استیشن به عنوان بازی‌ای رایگان در سرویس PS Plus (سال ۲۰۱۶)، هم اکنون سازندگان Table Top Racing: World Tour تصمیم گرفتند که ساخته‌ی خود را باری دیگر بر روی پلتفرمی که تا کنون بر روی آن عنوانی عرضه نکرده‌اند، منتشر کنند. استودیوی پلی‌رایز دیجیتال با عرضه‌ی عنوان Table Top Racing: World Tour بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ، توانایی تیم را برای عرضه‌ی عناوین خود بر روی کنسول قابل حمل نینتندو به چالش کشیده‌اند. این عنوان به زودی در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱ می ۲۰۱۹) در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

عنوان Table Top Racing: World Tour در حالی بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد که توسعه دهنده‌ی آن، استودیوی پلی‌رایز آمار فروش این عنوان را که بارغ بر ۵ میلیون دانلود بر روی تمامی پلتفرم‌ها است، به اشتراک گذاشت. پس این که تیم سازنده بخواهد این عنوان فروش بیشتری را بر روی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کند، یک واکنش طبیعی به حساب می‌آید. عنوان Table Top Racing: World Tour در تاریخ ذکر شده و در زمان عرضه‌ی خود بر روی کنسول سوییچ با قیمت ۲۹٫۹۹ در فروشگاه نینتندو قرار خواهد گرفت؛ این مبلغ دو برابر قیمت اصلی این عنوان بر روی دیگر پلتفرم‌ها است. اما اگر قصد دارید مقداری از پول خرید این عنوان را ذخیره کنید، شما می‌توانید عنوان Table Top Racing: World Tour را تنها با قیمت ۲۳٫۹۹ از طریق فروشگاه eShop پیش خرید کنید.

به گفته‌ی توسعه دهندگان عنوان Table Top Racing: World Tour، نسخه‎‌ی نینتندو سوییچ کامل ترین نسخه‌ی این بازی خواهد بود، چرا که کاربران این پلتفرم با خرید این عنوان بر کنسول خود می‌توانند به تمامی بسته‌های الحاقی و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی عرضه شد، دسترس داشته باشند. علاوه بر این سازندگان ذکر کردند که Table Top Racing: World Tour می‌تواند شما را بیش از ۳۰ ساعت سرگرم کند؛ این در حالی است که توسعه دهندگان بازی تصمیم به اضافه کردن مادهای گوناگون از جمله قابلیت دو نفره (splitscreen) را به این عنوان دارند.

علاوه بر خبر، استودیوی پلی‌رایز دیجیتال تصاویری از عنوان Table Top Racing: World Tour بر روی کنسول نینتندو سوییچ به اشتراک گذاشت که در پایین می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

عنوان Table Top Racing: World Tour هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ویتا و اسمارت فون‌ها در دسترس قرار دارد و به زودی در ماه آینده بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. اگر به دنبال یک ریسینگ متفاوت و سرگرم کننده هستید، تجربه‌ی عنوان Table Top Racing: World Tourرا از دست ندهید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید