گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite V2 Remastered مشخص شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

استودیوی ربلیون (Rebellion) به تازگی تریلر جدیدی از بازی Sniper Elite V2 Remastered منتشر کرده است که به مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی ریمستر با نسخه‌ی اورجینال می‌پردازد. همچنین در پایان این تریلر شاهد هستیم که از تاریخ انتشار دقیق بازی Sniper Elite V2 Remastered رونمایی می‌شود.

بازی Sniper Elite V2 نخستین بار در سال ۲۰۱۲ عرضه شد. داستان بازی در اواخر جنگ جهانی دوم و در رابطه با سربازی روایت می‌شود که قصد دارد تمام داشنمندانی که در پروژه‌ی موشکی  V-2 طی جنگ جهانی دوم  نقش داشته اند را از میان بردارد. در این بازی اکشن سوم شخص به جای نبرد مستقیم با دشمن، باید از طریق سلاح دوربین دار و یا به وسیله‌ی مخفی کاری دشمنان خود را از میان بردارید. لازم به اشاره است بازی‌بازان در زمینه‌ی مخفی‌کاری گزینه‌های زیادی را پیش روی خواهند داشت.

استودیوی ربلیون (Rebellion) اخیرا از نسخه‌ی ریمستر این بازی با نام Sniper Elite V2 Remastered رونمایی و به تازگی تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است که به مقایسه‌ی گرافیکی نسخه‌ی ریمستر با نسخه‌ی اصلی می‌پردازد. بازی Sniper Elite V2 Remastered از رزولوشن ۴K و قابلیت HDR پشتیبانی می‌کند. همچنین این بازی دارای قابلیت Photo Mode خواهد بود و هفت شخصیت قابل بازی جدید نیز به این نسخه اضافه شده‌اند. به علاوه بخش چند نفره‌ی این بازی با تغییراتی همراه شده و هم اکنون تا سقف ۱۶ نفر ( ۸ نفر بر‌روی کنسول نینتندو سوییچ) به صورت هم‌زمان قادرند تا با یکدیگر به صورت آنلاین این بازی را تجربه کنند.

همچنین در پایان این تریلر شاهد هستیم که از تاریخ انتشار دقیق بازی Sniper Elite V2 Remastered رونمایی می‌شود. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Sniper Elite V2 Remastered در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ ماه می ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید