با ۵ دلار تمام جوایز Resident Evil 2 Remake را باز کنید

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

با پرداخت ۵ دلار و دریافت بخش جدید بسته‌الحاقی بازی Resident Evil 2 Remake می‌توانید همه‌ی جوایز و بخش‌های این بازی را باز کنید.

این بخش از بسته‌الحاقی که تمامی جوایز بازی را آزاد می‌کند اکنون در استیم و فروشگاه‌های مربوط به هر کنسول موجود است. با این بسته شما می‌توانید حالت‌های ۴th Survivor و Tofu Survivor به‌همراه لباس‌ها، مدل‌های جدید و همچنین چندین اسلحه قوی و مدل بالا را آزاد نمایید.

این اسلحه‌ها شامل مسلسل دستی LE-5، موشک انداز ATM-4 و کلت Samurai Edge با مهمات بی‌نهایت به‌علاوه یک چاقو نشکن می‌شوند. کم بودن مهمات در بازی Resident Evil 2 Remake یک مسئله عادی است و با اضافه شدن اسلحه‌هایی که هیچگاه مهمات آن‌ها تمام نمی‌شود در طبیعت بازی کمی تغییر ایجاد می‌کند.

در ادامه باید یکبار دیگر تکرار کنیم که این بسته‌الحاقی فقط قسمت جوایز بازی را باز می‌کند که شما می‌توانید با بازی کردن آن‌ها را به صورت رایگان باز نمایید اما باید به این مسئله هم اشاره کنیم که باز کردن این جوایز توسط خودتان کمی وقت‌گیر است اما درهرصورت برخی تمایل دارند به‌جای زمان بیشتر، پول بیشتری بپردازند.

با این حال انتخاب با شماست و شما کاملا آزاد هستید تا بدون پرداخت هرگونه هزینه اضافی بخش‌ها و جوایز مختلف را باز کنید یا به‌ازای آن هزینه‌ای پرداخت نمایید. در پایان هم جهت مشاهده ویدیو تحلیل فنی این بازی اینجا و برای مطالعه نقدوبررسی اینجا را کلیک کنید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بسته‌الحاقی جدید چیست؟ به‌نظر شما این بسته الحاقی ارزش خرید دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید