از تصویر روی جلد No Man’s Sky Beyond رونمایی شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
بروزرسانی جدیدی برای بازی No Man's Sky منتشر خواهد شد

دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی به‌روزرسان بزرگ بازی No Man’s Sky باقی نمانده و تیم سازنده تصمیم گرفته است تا این به‌روزرسان را به صورت مستقل عرضه کند. خالق این بازی، آقای Sean Murry، اخیرا تصویر روی جلد No Man’s Sky Beyond را در حساب توییتر خود با هواداران به اشتراک گذاشته است.

این به‌روزرسان که بزرگ‌ترین به‌روزرسان بازی No Man’s Sky است، تغییرات مهمی شامل گسترش بخش چندنفره و پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی را در بازی اعمال می‌کند. علاوه بر دو مورد یاد شده، این به‌روزرسان تغییر بزرگ دیگری را نیز در بازی اعمال خواهد کرد که جزییات آن هنوز منتشر نشده است.

بازی No Man’s Sky در سال ۲۰۱۶ برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه شد ولی به دلیل نبود محتوای کافی و عدم مطابقت آن با تبلیغات منتشر شده پیش از عرضه‌ی بازی، با بازخوردهای منفی زیادی از سوی کاربران مواجه شد. از آن زمان، بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان نیز عرضه شده و محتوای بسیاری را در قالب به‌روزرسان‌های مختلف دریافت کرده است.

هنوز تاریخ دقیق انتشار به‌روزرسان Beyond مشخص نشده است و تنها می‌دانیم که این به‌روزرسان در تابستان امسال عرضه خواهد شد. تصویر روی جلد جدید این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید