گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ VA-11 HALL-A تائید شد + تریلر

تریلر بازی ها
نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ VA-11 HALL-A تائید شد + تریلر

بازی VA-11 HALL-A یکی از منحصر به فردترین عناوین در سبک رمان بصری محسوب می‌شود. ساخته‌ی سوکبان گیمز (Sukeban Games) با ترکیب ظرافت‌های روابط اجتماعی، ضمینه‌ی سایبرپانک و درست کردن نوشیدنی، یه تجربه‌ی بسیار خاص را ارائه می‌دهد. حال خبر خوب این است که بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز در آینده می‌توانند به تجربه‌ی این عنوان بپردازند.

این بازی که ابتدا در سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌ پلی‌استیشن ویتا و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد، به فروش عالی بیش از ۳۰۰ هزار نسخه دست پیدا کرد و به موفقیت زیادی رسید.

همانند نسخه‌های پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی، این بازی با قیمت ۱۴/۹۹ دلار به صورت دیجیتالی برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. طبق اطلاعات بدست آمده، قرار است تا این عنوان تنها برای زبان‌های ژاپنی و انگلیسی بومی سازی شود. البته لازم به ذکر است که توسعه دهندگان و ناشر VA-11 HALL-A در حال همکاری با شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) برای عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی هستند.

هر دو پلتفرم جدید بازی نسخه‌ی استاندارد را دریافت خواهند کرد. اما بازی‌بازان نینتندو سوییچ به یک نسخه‌ی کالکتور نیز دسترسی خواهند داشت؛ جزئیات مربوط به محتویات این نسخه هنوز اعلام نشده است. با این‌حال، پیش از انتشار بازی شاهد اطلاعات بیشتری از نسخه‌ی فیزیکی خواهیم بود.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی VA-11 HALL-A هم‌اکنون برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ویتا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این در حالی است که بازی‌بازان پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در تاریخ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲ مه ۲۰۱۹) به این عنوان جذاب دسترسی پیدا خواهند کرد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها،
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت