گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی تبلیغاتی Mortal Kombat 11 به معرفی Kitana اختصاص دارد

۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

جدیدترین ویدئوی منتشر شده از بازی Mortal Kombat 11 حضور شخصیت Kitana در این عنوان را به صورت رسمی تایید کرده است.

پس از معرفی جدیدترین نسخه از سری Mortal Kombat لیست کامل شخصیت‌های این بازی در قالب یک شایعه منتشر شد. با این حال، به نظر می‌رسد این لیست کاملا صحت داشته است. تقریبا تمامی شخصیت‌های موجود در این لیست معرفی شده‌اند که آخرین آن‌ها جدیدترین مبارز سری یعنی Kollector بود. تنها ۳ شخصیت Kitana، Mileena و Frost باقی مانده بودند که استودیوی ندررلم (NetherRealm) امروز با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی، به صورت رسمی حضور Kitana در این بازی را تایید کرده است.

جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی منتشر شده از بازی Mortal Kombat 11، حضور شاهزاده‌ی بادبزن بدست یعنی Kitana در این بازی را تایید کرده است. این ویدئو که در ابتدا به صورت یک لایو اکشن آغاز می‌شود، در نهایت مبارزه‌ی Kitana و Scorpion در بازی را نمایش می‌دهد.

شخصیت Kitana از زمان معرفی در سال ۱۹۹۳ و حضور در نسخه‌ی دوم سری، یکی از مبارزان ثابت تمامی عناوین منتشر شده از سری Mortal Kombat بوده است. طرفداران قدیمی سری به طور حتم از بازگشت این شخصیت خوشحال خواهند شد.

در جدیدترین خبر منتشر شده از بازی Mortal Kombat 11 مشخص شده است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی از قفل امنیتی دنوو استفاده خواهد کرد. این بازی در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال جاری (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی با عنوان سمفونی استخوان‌های شکسته را از طریق این لینک مطالعه کنید. دیگر اخبار مربوط به جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ندررلم را می‌توانید از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی منتشر شده از بازی Mortal Kombat 11 را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید