گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Super Neptunia برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

استودیوی آرتیزن (Artisan) در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی ژاپنی و جالب Super Neptunia که قرار بود برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود، در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قرار خواهد گرفت که جزئیات بیشتر در این خصوص را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

عناوین ژاپنی با داستان‌های جذاب و طرح‌های رنگارنگ همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفدارانی دارد. Super Neptunia را می‌توان یکی از همان بازی‌ها دانست که پس از معرفی از سوی سازندگان در این کشور به محبوبیت بالایی دست یافت و حال عده زیادی از بازی‌بازان این کشور و سایر کشورها منتظر تجربه‌ی آن هستند. در این عنوان دوبعدی، شما با انتخاب شخصیت دلخواه خود باید به نبرد با دشمنان و غول‌های مختلف بپردازید.

گفتنی است که این عنوان ابتدا قرار بود سال گذشته منتشر شود اما انتشار آن به امسال موکول شد. به گفته‌ی سازندگان، Super Neptunia به زبان ژاپنی اما با زیرنویس‌های انگلیسی، ژاپنی، چینی و فرانسوی در دسترس قرار خواهد گرفت تا علاقه‌مندان به آن در سایر کشورها هم قادر به درک داستان جذاب آن باشند. نسخه‌ی ژاپنی و غربی این بازی در تاریخی نامشخص برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر مانند تاریخ رسمی انتشار، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید