گیم‌استاپ: پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس بعدی به زودی رونمایی خواهند شد

اخبار ، پلتفرم ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

بیشتر گزارش‌ها نشان از این دارند که کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس بعدی تا سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه نخواهند شد و به همین جهت، رونمایی آن‌ها تا قبل از سال ۲۰۲۰ دور از انتظار است. به تازگی گفته شده است که احتمالاً این کنسول‌های نسل بعدی، زودتر از آنچه که فکر می‌کنیم معرفی خواهند شد. به تازگی، خرده‌فروشی گیم‌استاپ در جریان ارائه گزارش مالی خود بیان کرده است که احتمالاً فروش سخت‌افزارها در سال ۲۰۱۹ میلادی کاهش یابد چراکه با شنیدن اخبار و اطلاعات کنسول‌های نسل بعدی، مردم پول خود را برای خرید آن‌ها نگه خواهند داشت.

راب لوید (Rob Lloyd)، مدیر مالی گیم‌استاپ در این خصوص بیان داشت:

با توجه به سخت‌افزارهای جدید، هرچه به چرخه‌ی فعلی کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نزدیک‌تر می‌شویم، انتظار داریم که تقاضا برای این کنسول‌ها کاهش یابد چراکه مشتریان منتظر می‌نشینند و در انتظار کنسول‌های نوآورانه‌ی بعدی خواهند بود.

با توجه به اینکه راب لوید به طور مشخص از سال ۲۰۱۹ میلادی صحبت می‌کند، بنابراین می‌توان اینطور پنداشت که احتمالاً معرفی این کنسول‌ها تا مدتی دیگر صورت خواهد گرفت و شاهد رونمایی از پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس بعدی خواهیم بود.

به همین جهت، انتظار می‌رود که عرضه‌ی احتمالی این کنسول‌ها در سال ۲۰۲۰ میلادی حقیقت یابد. شاید شرکت مایکروسافت در کنفرانس خبری خود که در رویداد E3 امسال برگزار خواهد شد از نسل بعدی کنسول‌های ایکس‌باکس رونمایی به عمل آورد. از آنجایی که شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت، یحتمل یک کنفرانس اختصاصی برگزاری خواهد کرد و شاهد معرفی پلی‌استیشن ۵ خواهیم بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فکر می‌کنید که نسل بعدی کنسول‌ها امسال معرفی خواهد شد یا سال آینده؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید