گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

رمدی: احتمالاً نخستین بسته گسترش‌دهنده Control در زمستان ۲۰۱۹ عرضه شود

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

عنوان Control، جدیدترین بازی استودیوی رمدی اینترتینمنت، سازنده سری بازی‌های محبوب Max Payne و Alan Wake، هنوز کامل نیست اما این استودیو برای محتوای عرضه شده پس از انتشار این بازی برنامه‌هایی در سر دارد. در حال حاضر می‌دانیم که این بازی دو بسته گسترش دهنده دریافت خواهد کرد؛ اما به لطف گفته‌های جدید توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر بخش ارتباطات رمدی، اطلاعاتی از فاصله زمانی بین عرضه بازی اصلی و بسته گسترش دهنده آن بدست آمده است.

پوها در گفتگو با وب‌سایت VG247 اظهار داشت:

این بازی دو بسته گسترش دهنده خواهد داشت و برخی از محتواها بین بازی اصلی و بسته‌های گسترش دهنده، مشترک است.

او همچنین در خصوص بازه زمانی عرضه نخستین بسته گسترش دهنده بازی Control نیز صحبت کرد و بیان داشت که رمدی اینترتنمنت (Remedy Entertainment) برنامه دارد تا این بسته را تا پایان سال ۲۰۱۹ ملادی منتشر کند. او همچنین در خصوص نگرانی‌ها و واکنش‌های پیرامونِ این موضوع که احتمالاً محتوای این بسته‌های گسترش دهنده از بازی اصلی حذف شده است نیز صحبت کرد. توماس پوها گفت:

من فکر می‌کنم که گفته‌ایم هدف‌مان این هست که نخستین بسته گسترش دهنده در زمستان ۲۰۱۹ عرضه شود؛ زمانی نامشخص در این فصل. من می‌دانم که نگرانی‌های بین مردم در این زمینه وجود دارد از جمله اینکه “اوه، آن‌های محتوای فعلی بازی را از آن حذف کرده‌اند”. نه، ما چنین کاری نکرده‌ایم.

بازی Control در تاریخ سه شنبه ۵ شهریور ماه (۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه رایانه‌های شخصی این بازی برای مدتی محدود، تنها از طریق فروشگاه اختصاصی اپیک گیمز (Epic Games Store) عرضه خواهد شد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی