شایعه: احتمالا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان Octopath Traveler عرضه خواهد شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

طبق گزارشی که سازمان رده‌بندی سنی کشور کره منتشر کرده است، احتمالا عنوان Octopath Traveler برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

عنوان Octopath Traveler که سال پیش برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده بود، با استقبال زیادی از سوی بازی‌بازان همراه بود و از آن موقع توانسته است تا خود را به خوبی در دل دارندگان این کنسول دستی جا دهد. آماری که پیش از این در رابطه با فروش این بازی منتشر شده بود خود گواه این موضوع است. این عنوان که از ویژگی‌های بصری زیبایی برخوردار بود کنترل هشت شخصیت را به دست بازی‌بازان می‌داد تا آن‌ها داستان و گیم پلی جذاب این عنوان را تجربه کنند.

حال سازمان رده‌بندی بازی‌های ویدئویی در کشور کره از رده سنی این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است که البته صفحه‌ی مربوط به این بازی، در مدت زمان کمی از وب‌سایت این سازمان برداشته شد و یکی از کاربران نیز موفق شده تا پیش از برداشته شدن آن، عکسی را ذخیره و به اشتراک بگذارد. این نسخه از بازی Octopath Traveler توسط شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) عرضه عرضه خواهد شد.

با توجه به محبوبیتی که عنوان Octopath Traveler نزد هواداران دارد، احتمالا شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) سعی دارد تا با عرضه‌ی آن بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سود بیشتری کسب کند. پیش از این نیز نسخه‌ی دیگری از این عنوان با نام Octopath Traveler: Champion of the Continent برای دستگاه‌‌های هوشمند معرفی شده بود که البته هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی غربی آن مشخص نیست.

بازی Octopath Traveler در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ (۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید