تاریخ انتشار بازی Samurai Shodown مشخص شد

Nintendo Switch ، PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

شرکت SNK امروز تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین مبارزه‌ای خود یعنی بازی Samurai Shodown را با هواداران به اشتراک گذاشته است. علاوه بر تاریخ دقیق انتشار، این شرکت از سه شخصیت جدید این بازی نیز رونمایی کرده است.

سه شخصیت تازه‌ی بازی دارلی دگر (Darli Dagger)، وو رویژیانگ (Wu Ruixiang) و یاشامارو کوراما (Yashamaru Kurama) نام دارند. دارلی دگر یک کشتی‌ساز است و از یک سلاح اره مانند بسیار بزرگ در مبارزات خود استفاده می‌کند. وو رویژیانگ کمی با دیگر مبارزان بازی تفاوت دارد. این مبارز می‌تواند از قدرت خود برای ظاهر کردن یک اژدها و مبارزه با دیگران استفاده کند. یاشامارو کوراما در استفاده از تکنیک‌های مبارزان سامورایی و تکنیک‌های مرگبار نینجاها مهارت داشته و از این مهارت‌ها برای نابود کردن دشمنان خود استفاده می‌کند. تصاویر مربوط به این سه شخصیت جدید را می‌توانید در انتهای این مطلب مشاهده کنید.

شرکت SNK اعلام کرده است که با پیش‌خرید این بازی، شما دو لباس ویژه برای دو شخصیت Haohmaru و Nokoruru دریافت خواهید کرد. البته کسانی که نسخه‌ی استاندارد بازی را پیش‌خرید کنند تنها لباس مربوط به شخصیت Haohmaru را دریافت می‌کنند. کسانی که سیزن پس بازی با قیمت تقریبی ۱۸ دلار را خریداری کنند، در کنار لباس ویژه‌ی شخصیت Nokoruru و چندین مورد دیگر، ۴ شخصیت اضافی نیز در آینده دریافت خواهند کرد. ۳ شخصیت از ۴ شخصیت یاد شده، در سال ۲۰۱۹ و مبارز ۴ام در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

بازی Samurai Shodown در تاریخ ۶ تیر ماه سال جاری (۲۷ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ باید بیشتر از دیگران برای تجربه‌ی این عنوان منتظر بمانند. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی برای این دو پلتفرم مشخص نشده است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید