Battlefield 5 | واحد پولی Battlefield Currency امروز به بازی اضافه می‌شود

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

استودیوی دایس (DICE) و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، سازنده و ناشر بازی Battlefield V، واحد پولی قابل خریداری با پول واقعی را از امروز به بازی اضافه خواهند کرد. از این واحد پولی که Battlefield Currency نام دارد، می‌توان برای خرید آیتم‌های تزئینی، Elite Set و برخی موارد دیگر استفاده کرد.

Elite Setها نیز با وجود نام‌گذاری متفاوت، در دسته‌ی آیتم‌های تزئینی قرار گرفته و تاثیری برروی گیم‌پلی بازی نخواهند داشت. علاقه‌مندان می‌توانند با خرید و استفاده از این آیتم‌ها، ظاهر شخصیت خود در بخش چندنفره‌ی بازی را به دلخواه تغییر دهند.

در کنار آیتم‌های تزئینی، آیتم‌هایی با هدف صرفه‌جویی در وقت نیز به فروشگاه اضافه خواهد شد. این آیتم‌ها میزان دریافت XP و برخی موارد دیگر را افزایش داده و کار شما برای ارتقای سطح شخصیت و حسابتان را راحت می‌کنند. آیتم‌های موجود در فروشگاه مربوط به Battlefield Currency به صورت مستقیم به فروش رفته و هیچ لوت باکسی در این فروشگاه وجود نخواهد داشت. تمامی آیتم‌های تزئینی موجود در این فروشگاه فارغ از کیفیت و قیمت آن، از طریق واحد پولی به دست آمده در بازی عادی نیز قابل خریداری خواهند بود.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد سیاست‌های مالی به کار رفته در بازی Battlefield V کاملا منطقی هستند. این بازی برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. نقد و بررسی جدیدترین نسخه از سری Battlefield به قلم مهدی رضایی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید. اگر قصد خرید این بازی را دارید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا به شما توصیه می‌شود. دیگر اخبار مربوط به این بازی را می‌توانید از اینجا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید