گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

تاریخ انتشار بازی A Dark Room برروی کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

Nintendo Switch ، اخبار بازی ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

استودیوی آمیرالی راجان (Amirali Rajan) و شرکت سیرکل اینترتینمنت (Circle Entertainment)، توسعه دهنده و ناشر نسخه‌ی بازسازی و بازنگری شده‌ی عنوان A Dark Room، اعلام کردند که این بازی در تاریخ ۲۳ فروردین ماه سال جاری (۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

عنوان A Dark Room بازی‌بازان را درون محیط یک اتاق کاملا تاریک قرار داده و داستان را تنها با استفاده از متن نمایش داده شده روایت می‌کند. این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۳ برای مرورگرها و پس از آن بروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد.

در این بازی شما در یک اتاق تاریک اسیر شده و باید با استفاده از اطلاعات اندکی که در دست دارید، داستان و وقایع محیط اطراف خود را کشف کنید. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی ناشر بازی یعنی شرکت سیرکل اینترتینمنت، اگرچه این عنوان با هدف پشتیبانی از کنترلرهای فیزیکی موجود برروی کنسول نینتندو سوییچ بهینه شده است ولی همانند نسخه‌ی مخصوص گوشی‌های هوشمند، همچنان امکان تجربه‌ی بازی با استفاده از صفحه‌ی لمسی کنسول وجود خواهد داشت.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی A Dark Room شامل قابلیت Co-Op به صورت محلی و محتوای اضافی می‌شود. به گفته‌ی تیم سازنده، موسیقی و صداگذاری بازی نیز مجددا بهینه شده است. این بازی با قیمت ۷ دلار در تاریخ یاد شده برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی