تکفارس؛ بررسی تخصصی Galaxy S10e

13 فروردین 1398 - 12:15

شاید تا چند سال پیش کسی به صنعت گوشی‌های هوشمند اصلاً توجهی نمی‌کرد و افراد بیشتر ترجیح می‌دادند سراغ دستگاه‌هایی بروند که صفحه نمایش کوچکی دارند و راحت می‌توان آنها را در یک دست گرفت. اما از زمانی که تولیدکنندگان رویه خود را تغییر دادند و محصولاتی ساختند که هم بزرگ‌تر بودند و هم سریع‌تر، مشتریان بیشتری جذب این تکنولوژی نوظهور شدند و حالا در دنیایی قرار داریم که امکان زندگی بدون گوشی‌های هوشمند بسیار سخت شده است.

البته باز هم هستند کسانی که به موبایل‌های بزرگ روی خوش نشان نمی‌دهند. در این‌جا سامسونگ یک راهکار ارائه کرده و در سال ۲۰۱۹ یک نمونه کوچک‌تر از پرچمدارش را به بازار فرستاده تا بلکه بتواند گوشی‌های هوشمند را در دل افراد سخت پسند جا کند. نام این دستگاه که چیزی از بهترین موبایل‌های بازار کم ندارد، گلکسی S10e است.

اگرچه هنوز نمی‌دانیم حرف e در نام این دستگاه جای چه کلمه‌ای را گرفته ولی بر اساس گفته خودِ سامسونگ، گلکسی S10e آمده تا انتخاب تمام کسانی باشد که همه امکانات پیشرفته را در یک سایز کوچک می‌خواهند.

اما آیا گلکسی S10e گوشی هست که افراد علاقه‌مند به موبایل‌های کامپکت را متقاعد به خرید خود کند یا خیر؟ اگر شما هم جزو کسانی بودید که فکر می‌کردید آینده موبایل‌ها متعلق به دستگاه‌های بزرگ است، حتماً این مقاله را بخوانید زیرا نظرتان تغییر خواهد کرد. پس با تکفارس همراه باشید.

بررسی تخصصی Galaxy S10e

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید