مجموعه‌ی Samurai Shodown NeoGeo Collection معرفی شد

۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

شرکت SNK قصد دارد با همکاری شرکت دیجیتال اکیلیپس (Digital Eclipse) مجموعه‌ای از بازی‌های سری Samurai Shodown که برروی کنسول Neo Geo منتشر شده بودند را برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه کنید.

شرکت SNK اعلام کرده است که در کنار توسعه‌ی جدیدترین نسخه از سری Samurai Shodown، برروی انتشار یک مجموعه از عنواین قدیمی این سری نیز کار می‌کنند. اگرچه اطلاعات منتشر شده از این مجموعه بسیار کم است ولی در جریان مراسم PAX امسال، شرکت SNK بیان کرد که آن‌ها با شرکت دیجیتال اکیلیپس برای پورت بازی‌ها همکاری خواهند کرد.

شرکت دیجیتال اکیلیپس سابقه‌ی پورت مجموعه‌هایی مانند Mega Man Legacy Collection، The Disney Afternoon Collection و مجموعه‌ی SNK 40th Anniversary Collection را در کارنامه دارد. این شرکت از سال ۲۰۱۵ به صورت جدی تمرکز خود را برروی پورت بازی‌ها قرار داده و تا به امروز عمل‌کرد قابل قبولی را از خود نشان داده است. از این رو هواداران سری Samurai Shodown می‌توانند از بابت کیفیت پورت بازی آسوده خاطر باشند.

مجموعه‌ی Samurai Shodown NeoGeo Collection شامل بازی‌های زیر می‌شود:

  • Samurai Shodown
  • Samurai Shodown II
  • Samurai Shodown III: Blades of Blood
  • Samurai Shodown IV: Amakusa’s Revenge
  • Samurai Shodown V
  • Samurai Shodown V Special

به گفته‌ی شرکت SNK، این مجموعه شامل یک بخش جدید با نام Museum نیز می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به این بخش توضیحات کاملی درباره‌ی ۶ نسخه‌ی حاضر در سری و گذشته‌ی آن‌ها را مطالعه کرده و یا با شخصیت‌های موجود و حقایقی درباره‌ی آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

شرکت SNK علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین را نیز فراموش نکرده است. البته هنوز پشتیبانی کامل تمامی عناوین حاضر در این مجموعه از بازی آنلاین تایید نشده است. تنها ۴ بازی از مجموعه‌ی Street Fighter 30th Anniversary Collection که پیش از این توسط شرکت دیجیتال اکیلیپس پورت و منتشر شده بود، از قابلیت تجربه‌ی آنلاین پشتیبانی می‌کردند. به همین خاطر باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی شرکت سازنده منتظر بمانیم.

امسال سالی بسیاری پربار برای هواداران سری Samurai Shodown خواهد بود. تابستان امسال جدیدترین نسخه‌ی سری در دسترس کاربران قرار گرفته و پس از آن، مجموعه‌ی Samurai Shodown NeoGeo Collection در پاییز امسال برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید