Tropico 6 برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت + تریلر زمان انتشار

۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

بازی Tropico 6، ساخته‌ی جدید کالیپسو مدیا (Kalypso Media)، در حال حاضر برای کاربرانِ رایانه‌های شخصی در سراسر جهان در دسترس قرار گرفته است و می‌توانید بار دیگر، سرنوشت شهروندان شهر خود را شکل دهید. اینکه این کار را با دلسوزی انجام دهید یا همانند یک دیکتاتور، فاسد و بی‌رحم باشید، همگی بستگی به خود شما و تصمیمتان دارد. به همین مناسبت، تریلر زمان انتشار این بازی نیز منتشر شده است که از انتهای همین خبر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی‌بازان این بار در عنوان Tropico 6، یک مجمع‌ الجزایر را مدیریت خواهند کرد. هر کدام از جزیره‌ها، ویژگی‌های متمایز و منحصر به فرد خود را دارد که باید از آن‌ها برای توسعه، صادرات و گسترش آن بهره ببرید. در طول چهار دوره، بازی‌بازان می‌توانند به پیشرفت تکنولوژی بپردازند و تجملات جدیدی برای شهروندان خود به کار گیرند یا با استفاده از قدرت‌های خارق‌العاده، عجایب جهان بسازند.

در عین حال، سخنرانی‌های انتخاباتی و رهبران جالب جناح‌های مختلف نیز به این نسخه از سری Tropico بازگشته‌اند تا تجربه‌های شگفت‌انگیزی را برای کاربران شاهد باشیم.

بازی Tropico 6 با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد. این عنوان در فصل تابستان سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید تریلر زمان انتشار این بازی را از زیر مشاهده و یا در صورت تمایل، آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید