اعضای Twitch Prime از یک سال اشتراک رایگان کنسول نینتندو سوییچ بهره‌مند خواهند شد

۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

اگر از دسته کاربرانی هستید که از اشتراک Twitch Prime استفاده می‌کنید، هم اکنون می‌توانید به صورت رایگان تا سال آینده بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی، از سرویس‌های آنلاین کنسول نینتندو سوییچ بهره مند شوید. با ادامه‌ی جزئیات خبر، همراه گیمفا باشید‌.

اشتراک Twitch Prime از جمله سرویس‌های بسیار مفیدی است که با بخش خدمات آنلاین شرکت نینتندو، یعنی Nintendo Online Services همکاری می‌کند تا برای کسانی که مایل به انجام بازی‌های چند نفره و دیگر فعالیت‌های آنلاین بر روی کنسول نینتندو سوییچ خود هستند، سرویس‌های ویژه‌ای را ارائه دهد.

اگر از جمله افرادی هستید که هنوز مجبور به استفاده از خدمات آنلاین کنسول پرتابل نینتندو سوییچ نشده‌اید و یا به دنبال راهی برای ذخیره‌ی پول و در عین حال تجربه‌ی عناوین آنلاین هستید، پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم. اگر شما سرویس Amazon Prime را داشته باشید، شما همچنین به خدمات Twitch Prime دسترسی خواهید داشت. Twitch Prime سرویسی است که به افراد علاقه‌مند به مدت زمان داری، کانال‌های استریم رایگان را ارائه می‌دهد، تا افراد استریمر از آن استفاده کنند و تجربه‌ی بازی مورد نظر خود را با دیگر افراد به اشتراک بگذارند. اما از آن جایی که سرویس Twitch Prime به همکاری با بخش خدمات آنلاین نینتندو پرداخته، شما می‌توانید برای ذخیره‌ی پول بیشتر، به مدت یک سال از دسترسی رایگان به خدمات آنلاین کنسول نینتندو سوییچ بهره مند شوید.

سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه می‌توان با استفاده از اشتراک Twitch Prime خود، به مدت یک سال به صورت رایگان از خدمات آنلاین کنسول نینتندو سوییچ بهره مند شویم؟ اعضای Twitch Prime می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی و ثبت نام برای این اشتراک رایگان، از سه ماه خدمات آنلاین کنسول نینتندو سوییچ به صورت مجازی استفاده کنند؛ پس از آن، افرادی که فرم ثبت نامی خود را کامل و سه ماه اشتراک را دریافت کرده‌اند؛ پس از ۶۰ روز، امکان استفاده از نه ماه باقی مانده را به طور کامل دارند. این کار برای امنیت بیشتر این سرویس لحاظ شده است.

شما مدت زمان زیادی را برای استفاده از این سرویس به همراه خواهید داشت. بازی‌بازان با استفاده از اشتراک رایگان یک ساله‌ی خود در کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند به تجربه‌ی عناوین گوناگون به صورت آنلاین و به طور کاملا مجانی بپردازند. عناوینی از جمله Super Smash Bros Ultimate، Mario Kart 8 و Splatoon 2 که هر سه دارای بخش چند نفره‌ی بسیار جذابی هستند و می‌تواند شما را به مدت بسیار زیادی سرگرم کنند. پس اگر بخواهیم به چشم یک کاربر نینتندو سوییچ به این قضیه نگاهی داشته باشیم، این یک معامله‌ی بسیار مفید و سودمندی به نظر می‌رسد، چرا که هم اکنون مبلغ قابل پرداخت برای خرید اشتراک یک ساله‌ی آنلاین کنسول نینتندو سوییچ قیمتی معادل ۱۹٫۹۹ دلار را دارد. شما می‌توانید از این مبلغ به جای خرید یک اشتراک یک ساله، به خرید عناوین مختلف و دارای تخفیف بپردازید که بسیار هوشمندانه‌تر است.

اگر از کاربران کنسول نینتندو سوییچ هستید، برای کسب جزئیات بیشتر و دریافت اطلاعاتی درباره‌ی شرایط ثبت‌ نام این سرویس رایگان، به این لینک مراجعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید