PAX EAST 2019 | تریلر جدیدی از بازی Trover Saves the Universe منتشر شد

۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۸

در طی مراسم Pax East 2019 شاهد آن بودیم که بازی Trover Saves the Universe با تریلری جذاب به بینندگان نمایش داده شد.

اگر با دنیای انیمیشن آشنایی داشته باشید، حتما سری Rick and Morty را تماشا کرده‌اید. سازندگان این انیمیشن دست به دست سازندگان بازی‌های ویدئویی داده‌اند و عنوانی به نام Trover Saves the Universe را معرفی کرده‌اند؛ یک بازی طنز و در عین حال بسیار جذاب.

داستان بازی در دنیای بیگانه‌ها رخ می‌دهد و شاهد شخصیت Trover هستیم که تلاش می‌کند از تمام هستی در برابر موجودی بیگانه و قدرتمند محافظت کند. در این راه، با تعداد زیادی از دیگر گونه‌های مختلف در فضا آشنا می‌شود که هر یک از آنان رسوم و رفتارهای مربوط به خود را دارند. اگر فکر می‌کنید این موضوع و ایده برای یک بازی ویدئویی دیوانه‌وار است، درست فکر کرده‌اید. سازندگان انیمیشن Rick and Morty همان طنز جالب و البته دیوانه‌وار این سری را به بازی Trover Saves the Universe نیز منتقل کرده‌اند.

خبر خوب دیگر آن که این بازی توسط استودیوی اسکوانچ گیمز (Squanch Games) در حال توسعه است و این امر خیال بسیاری از بازی‌بازان را بابت کیفیت این عنوان راحت کرده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در قسمت زیر مشاهده کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی در تاریخ ۱۰ خرداد سال ۹۸ مصادف با ۳۱ می سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و البته پلی‌استیشن وی آر عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید