تحلیل فنی ۳۴# | بررسی عملکرد بازی Metro Exodus

۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

در جدیدترین شماره از فصل دوم برنامه‌ی ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Metro Exodus برروی پلتفرم‌های مقصد آن پرداخته‌ایم. در فصل دوم «تحلیل فنی» همانند فصل نخست، به موضوعات فنی و بررسی عملکردهای بازی‌های مختلف خواهیم پرداخت.

بازی Metro Exodus به عنوان سومین نسخه از این سری دوباره بازگشته است؛ البته با هدفی بزرگ‌تر. ایده‌ی اصلی آن است که چیزی همان قدر جاه‌طلبانه تحویل بازی‌بازان داده شود. سازندگان این بار برروی محیط‌هایی بازتر از تونل‌ها و ایستگاه‌های مترو تمرکز کرده‌اند.

موتور بازی‌سازی ۴a انجین با بهبودهای زیادی از نظر ساختار فیزیکی و نورپردازی و حتی تکنولوژی ردیابی پرتوهای نور برروی رایانه‌های شخصی بازگشته است؛ بدان معنا که این بازی همچنان سیستم سخت‌افزاری رایانه‌ی شخصی شما را به چالش می‌کشد. با تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Metro Exodus با ما همراه باشید:

دریافت تحلیل فنی با کیفیت SD | دریافت تحلیل فنی با کیفیت HD

نکته: در ادامه‌ی تغییرات فصل دوم تحلیل فنی، در پایان هر تحلیل با بررسی نکات مثبت و منفی بازی از نظر فنی، نمره‌ای تحت عنوان نمره‌ی فنی به بازی‌‌ مورد نظر اختصاص داده می‌شود

بازی Metro: Exodus هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از Metro: Exodus، پیشنهاد می‌کنیم نقد منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا را تحت عنوان بقایی متفاوت تر از همیشه| نقد و بررسی بازی Metro: Exodus به قلم مهدی رضایی را مطالعه کنید. همچنین اگر از شکارچیان تروفی هستید، می‌توانید فهرست تروفی‌های بازی Metro Exodus را نیز مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید