تاریخ عرضه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dreams مشخص شد

۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

پس از پایان بتای محدود بازی Dreams، استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) اعلام کرد که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در بهار در دسترس خواهد بود. طبق اطلاعات منتشر شده در وبلاگ پلی‌استیشن، تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این بازی تایید شده است.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dreams در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۶ آوریل ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد. این نسخه از بازی شامل بخش داستانیِ نسخه‌ی نهایی، بخش واقعیت مجازی و قابلیت‌های دیگر نخواهد بود اما بازی‌بازان می‌توانند بخش‌هایی همچون به اشتراک گذاشتن ساخته‌ها، ابزار تعاملی، بازی‌های آرکید، محتوای اختصاصی استودیوی مدیا مولکول و بخش ساخت و ساز را با تمام امکانات تجربه کنند. پیشروی بازی‌بازان در این نسخه به نسخه‌ی نهایی بازی قابل انتقال خواهد بود.

این نسخه از بازی در فروشگاه پلی‌استیشن با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. مدیا مولکول همچنین اعلام کرده است افرادی که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی را خریداری کنند در هنگام انتشار نسخه‌ی نهایی، بازی را به صورت کامل و رایگان می‌توانند دریافت کنند. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dreams در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، نیوزلند و اروپا منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید