گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

تاریخ عرضه بازی Wolfenstein: Cyberpilot رسماً مشخص شد

PC ، PlayStation 4 ، Playstation VR ، پلتفرم ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

جمعه ۴ مرداد ماه (۲۶ جولای) روز بزرگی برای طرفداران Wolfenstein خواهد بود. چراکه در این روز، نه تنها شاهد عرضه‌ی بازی Wolfenstein: Youngblood خواهیم بود، بلکه دارندگان پلتفرم‌های واقعیت مجازی نیز می‌توانند به تجربه‌ی Wolfenstein: Cyberpilot بپردازند.

شرکت بتسدا (Bethesda) به صورت رسمی خبر از عرضه‌ی این بازی در تاریخ یاد شده داده است؛ همچنین صفحه‌ی اختصای این عنوان نیز در سرویس استیم ایجاد شده است (طبق وعده‌ی بتسدا، این بازی برای رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم عرضه خواهد شد). این عنوان ظاهراً ۲۰ دلار قیمت دارد و به نظر می‌رسد که حداقل در زمان عرضه‌اش، در انحصار رایانه‌های شخصی باشد چراکه خرده فروشی آمازون هنوز تاریخ انتشار آن برای هدست پلی‌استیشن وی‌آر را مشخص نکرده است.

توییت بتسدا که از طریق آن تاریخ انتشار بازی Wolfenstein: Cyberpilot را مشخص کرده به این شرح است:

به دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی خوش آمدید. با رژیم نازی در تاریخ ۲۶/۷ در دو بازی Wolfenstein: Youngblood و Wolfenstein: Cyberpilot مبارزه کنید!

ــ بتسدا (@bethesda) 27 مارس ۲۰۱۹

مشخصاً تجربه‌ی یکی از نسخه‌های سری محبوب Wolfenstein به صورت واقعیت مجازی، کاری شگفت‌انگیز و جذاب خواهد بود. همانطور که پیش از این اشاره کردیم، عنوان Wolfenstein: Cyberpilot در تاریخ جمعه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای دستگاه‌های واقعیت مجازی (قابل اجرا برروی رایانه‌های شخصی) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی