گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

پلی‌استیشن۴، پرفروش‌ترین کنسول ژاپن

Nintendo ، Nintendo Switch ، PlayStation 4 ، اخبار بازی ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

در حالی‌که نینتندو سوئیچ با فروش فوق‌العاده خود طوفانی در ژاپن به پا کرد، پلی‌استیشن۴ در نهایت سکوت آمار شگفت‌انگیزی را کسب نمود. امروز گزارشی منتشر شد که براساس این گزارش پلی‌استیشن۴ توانسته حدودا ۸ میلیون واحد را فقط در ژاپن به فروش برساند. در ادامه باید اضافه کنیم آمار عنوان شده مربوط به بازه‌ی زمانی ماه فوریه ۲۰۱۴ تا زمان حال (درواقع اگر بخواهیم دقیق‌تر صحبت کنیم باید بگوییم این آمار مربوط به ۶۱ ماه پس از عرضه رسمی این کنسول در ژاپن) است.

آماری که امروز منتشر گردید تاییدی بر موفقیت پلی‌استیشن۴ در ژاپن شد. پس از این کنسول نیتندو سوئیچ با آمار فروش ۷٫۷۴ میلیون واحدی در جایگاه دوم قرار گرفته است. البته باید اشاره کنیم نینتندو این تعداد واحد را فقط درطی ۲۴ ماه به‌فروش رسانده. احتمال تغییر این آمار در ماه‌های آینده بسیار زیاد است. چراکه نینتندو قصد دارد کنسول هیبرید خود را به‌زودی و با شرایطی ویژه وارد بازار نماید. مطمئنا باتوجه به شرایط و امکانات خاص این کنسول جدید آمار فروش آن هم چشم‌گیر خواهد بود.

مسئله‌ی جالب دیگری که می‌توانیم به آن اشاره کنیم آمار فروش کنسول‌های بازی در آمریکاست. نیتندو توانسته جایگاه نخست پرفروش‌ترین کنسول و همچنین جایگاه نخست سریعترین میزان رشد را در میان سایر شرکت‌های رقیبش در این کشور کسب کند.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با آمار فروش منتشر شده چیست؟ به‌نظر شما پس از معرفی و عرضه کنسول جدید نینتندو این آمار همچنان ثابت باقی می‌ماند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی