اضافه شدن سه حالت جدید در به‌روز‌رسانی We Happy Few

۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

بازی We Happy Few در زمان توسعه و انتشار با مشکلات متعددی روبرو شد اما استودیوی کمپالشن گیمز (Compulsion Games) در حال تلاش برای رفع این مشکلات است. این استودیو به تازگی به‌روز‌رسان جدیدی را برای این بازی منتشر کرده است که با اضافه کردن Arcade Mode، سه حالت جدید به بازی اضافه می‌شود.

در حالت Survival بازی‌بازان باید علاوه بر پیدا کردن پناهگاه، در جستجوی آب و غذا برای زنده ماندن باشند و از مهارت‌های مبارزه، مخفی کاری و ساخت لوازم مورد نیاز برای بقا نهایت استفاده را ببرند. همانند نسخه‌ی دسترسی زودهنگام، امتیاز نهایی بازی‌باز بر اساس مدت زمان بقا در این محیط و شرایط حساب می‌شود. البته راهی برای فرار از این شهر وجود دارد که بازی‌بازان باید آن را کشف کنند.

حالت Night Watch یا Wellie Mode شما را در نقش پاسبانی قرار می‌دهد که وظیفه دارد هر شب با موجی از Downers مبارزه کند. این مبارزات هر شب دشوارتر می‌شوند و سلاح‌های موجود در بازی نیز قابل ارتقا هستند. (اصطلاح Downers در بازی برای افرادی استفاده می‌شود که از داروی Joy استفاده نمی‌کنند.) حالت سوم که Sandbox نام دارد، به بازی‌باز آزادی کامل برای ساخت شهر مورد نظر خود و خرق قوانین بازی را می‌دهد. در این حالت کدهای تقلب بازی در دسترس قرار دارند تا بازی‌باز بتواند به راحتی در دنیای بازی تغییراتی را به وجود بیاورد.

علاوه بر این، در این به‌روزرسانی برخی باگ‌های بازی برطرف شده‌اند. کمپالشن گیمز در حال آماده‌سازی برای انتشار سیزن پس بازی است و به زودی اطلاعاتی از اولین بسته‌ی الحاقی منتشر خواهد کرد. به‌روزرسانی ۱٫۷ We Happy Few در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید