گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

جزئیات به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

اخبار بازی
جزئیات به‌روزرسانی جدید Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

هفته‌ی گذشته با خبر شدیم که نقشه‌ی زامبی بعدی بازی در روز هفتم فروردین ماه به آن اضافه خواهد شد. حال Treyarch با انتشار جزئیات به‌روز رسان روز آتی، از ویژگی‌هایی فراتر از تنها یک نقشه‌ی جدید رونمایی کرد. به نقل از سازندگان بازی، این به‌روزرسانی به همراه نقشه‌ی جدید تغییراتی اساسی در اکثر بخش‌های بازی اعمال خواهد کرد.

اول از همه و پیش از هر چیز باید به سه آیتم جدید قسمت Blackout اشاره کنیم. نخستین آیتم اضافه شده به این قسمت نارنجک‌های EMP شخصیت Zero خواهد بود. شما می‌توانید با استفاده از این نارنجک تمامی دستگاه‌های الکترونیکی را برای مدتی کوتاه از کار بیندازید. دو مورد دیگر به ترتیب تیر و کمان شخصیت Outrider و یک سلاح سرد جدید به نام Home Wrecker است. تیر و کمان، همان طور که انتظار می‌رود، یک سلاح ویژه و قابل استخراج از صندوق‌های مهمات خواهد بود؛ در حالی که Home Wrecker سلاحی است که با یک ضربه جان حریف را خواهد گرفت. در انتها باید افزود که طرفداران می‌بایست منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتری برای قسمت Blackout در آینده‌ی نزدیک باشند.

پس از Blackout نوبت به بخش Multiplayer می‌رسد. همان طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، در قسمت چندنفره‌ی بازی نیز تغییراتی به وجود خواهد آمد. اولین تغییر، اضافه شدن حالت Barebones به این قسمت است و بازی بازان بالاخره می‌توانند این حالت محبوب را در بخش چندنفره تجربه کنند. گفتنی است که در حالت Barebones بازیکنان نمی‌توانند از ویژگی‌های «مدرن» بازی همچون قابلیت ویژه‌ی اپراتورها یا مهمات و ابزار امروزی استفاده کنند. در این حالت بازیکنان نبردی سنتی‌تر و البته ساده‌تر را تجربه خواهند کرد. آخرین مورد نیز تغییرات و نقشه‌ی جدید بخش زامبی است که پیش‌تر اطلاعات تکمیلی آن را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

به‌روزرسانی جدید عنوان Call of Duty: Black Ops 4 در روز هفتم فروردین ماه (۲۶ مارس) و در ساعت۲۱:۳۰ به وقت تهران منتشر خواهد شد. موارد اضافی این به‌روزرسانی به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ خواهد بود و نسخه‌های دیگر بازی یک حالت ساده‌تر از این به‌روز رسان را دریافت خواهند کرد. این بازی اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های‌ شخصی در دسترس است.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. Amir_74 گفت:

    بازیش خیلی جذابه دمشون گرم مخصوصا بخش team death match

    8Thumb up 5Thumb down
  2. ibodigram گفت:

    حرفی برای گفتن نداره In Love کال آف دیتی عشقه Yes

    9Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت