تریلر زمان عرضه‌ی Final Fantasy 15: Episode Ardyn منتشر شد

۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

بالاخره و پس از مدت‌ها انتظار، تریلر زمان عرضه‌ی آخرین بسته‌ی الحاقی بازی Final Fantasy 15 تحت عنوان Episode Ardyn منتشر شده است.

بگذارید کاملا صادق باشیم. بازی Final Fantasy 15 یکی از بهترین‌های کل تاریخ این سری محسوب می‌شود. با این که گیم‌پلی این بازی دچار تحولات زیادی شده بود و بازی نیز حالتی جهان‌آزاد گرفته بود، ولی قطعا یک عنوان شاهکار محسوب می‌شد. پانزدهمین نسخه از این سری به همراه نسخه‌ی هفتم توانست نام خود را برای همیشه در صدر جدول بهترین عناوین این سری ثبت کند. پس از عرضه‌ی این بازی، چندین بسته‌ی الحاقی برای آن عرضه شد که هر کدام به شما اجازه‌ی کنترل شخصیتی جدید را می‌داد و شما را با داستان و پس‌زمینه‌ی هر یک از شخصیت‌ها بیشتر آشنا می‌کرد.

اگر این بازی را به اتمام رسانده باشید، حتما با آنتاگونیست اصلی این نسخه یعنی شخصیت آردین (Ardyn) آشنایی دارید. کسی که باعث شد تمامی اتفاقات این نسخه رقم بخورد و در انتها نیز شاهد نبردی نفس‌گیر و البته جذاب با او بودیم. جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Final Fantasy 15 به این شخصیت می‌پردازد و به شما کنترل او را می‌دهد.

داستان بازی ۳۵ سال قبل از داستان نسخه‌ی اصلی روایت می‌شود و زمانی را نشان می‌دهد که آردین برای ۲۰۰۰ سال زندانی بوده است. او قسم می‌خورد که بابت تمامی ظلم‌هایی که در حق او شده است، از خانواده‌ی سلطنتی انتقام بگیرد. در این بسته‌ی الحاقی البته شاهد شخصیت‌های جدید و تازه‌ای نیز هستیم. از میان آنان می‌توان به برادر آردین و البته اولین مشاور پادشاه (Oracle) اشاره کرد.

علاوه بر مکان‌‌های جدیدی که در این بسته‌ی الحاقی مشاهده می‌کنید، شما اکنون قدرت‌های شیطانی زیادی دارید که می‌توانید بر علیه دشمنان از آنان استفاده کنید. برای مثال شما با استفاده از قدرتی خاص، می‌توانید دشمنی را تنها با ۵ ضربه از میان ببرید. شما می‌توانید تریلر زمان انتشار این بسته‌ی الحاقی را در قسمت زیر مشاهده کنید. این بسته‌ی الحاقی از امروز در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بسته‌ی الحاقی Episode Ardyn آخرین محتویات قابل دانلود برای بازی Final Fantasy 15 خواهد بود و بازی‌بازان برای همیشه با داستان شاهزاده ناکتیس (Noctis)، همراهانش و دنیای خارق‌العاده‌ی این بازی خداحافظی کنند. بازی Final Fantasy XV هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نقد و بررسی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی تحت عنوان «مصائب شاهزاده| نقد و بررسی بازی Final Fantasy XV: Windows Edition» را می‌توانید در این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید